رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

وزیر نیرو: دولت از صنایع اشتغالزا حمایت می کند - خبر

 

 

وزیر نیرو: دولت از صنایع اشتغالزا حمایت می کند

وزیر نیرو تاکید کرد که دولت یازدهم از فعالیت ها و صنایع منجر به اشتغال و رونق تولید پشتیبانی و حمایت کرده و برنامه های دولت نیز در راستای گسترش اینگونه واحدها می باشد.

وزیر نیرو: دولت از صنایع اشتغالزا حمایت می کند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، حمید چیت چیان امروز در بازدید از کارخانه تسنیم نوش سبلان در شهرستان نیر تشریح کرد: دولت برنامه مدونی برای احیا واحدهای صنعتی دارای مشکل در مناطق مختلف کشور داشته و به جد رونق و توسعه صنعت در کشور پیگیری می شود.

وی در حاشیه بازدید از شهرک تخصصی آب و برخی واحدهای تولیدی شهرستان نیر گفت : فعالیت ها در این شهرک نشان دهنده سرمایه گذاری مناسب صورت گرفته در این زمینه است.

چیت چیان افزود: سرمایه گذاران موفق حتی به دنبال توسعه فعالیت های خود هستند و حتی در کنار تولید انواع نوشیدنی، تولید برق در این شهرک را پیگیری می کنند که از آن استقبال می شود. وزیر نیرو بیان کرد: درخواستی در زمینه راه اندازی نیروگاه سی. اچ. پی. وجود دارد که پیگیری خواهد شد زیرا در کنار تامین نیازهای شهرک آب، می تواند به شبکه برق استان نیز کمک کند و وزارت نیرو از این صنایع در جهت بهبود شرایط اقتصادی این خطه حمایت می کند.

حمید چیت چیان، وزیر نیرو به عنوان وزیر معین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل، شانزدهم مهرماه وارد اردبیل شد. حضور در آیین افتتاح متمرکز پروژه های آب و برق استان و نیز برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه سبلان از دیگر برنامه های وزیر نیرو خواهد بود.