جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ورود دهیاری‌ها و شوراها در روستا‌های استان اردبیل برای کنترل شیوع ویروس کرونا ضروری است - خبر

 

 

ورود دهیاری‌ها و شوراها در روستا‌های استان اردبیل برای کنترل شیوع ویروس کرونا ضروری است

استاندار اردبیل گفت: ورود دهیاری‌ها و شوراها در تمامی روستا‌های سطح استان اردبیل برای کنترل و مقابله با شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ضروری است.

ورود دهیاری‌ها و شوراها در روستا‌های استان اردبیل برای کنترل شیوع ویروس کرونا ضروری است
اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان گرمی اظهار داشت: هم‌اکنون تمامی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در تلاش هستند تا شعار ما کرونا را شکست می‌دهیم را در استان اردبیل به تحقق برسانند.
 
وی با بیان اینکه مردم باید بحران کرونا را جدی بگیرند افزود: بحران کرونا بسیار جدی است و باید مردم به این نکته توجه بیش از پیش داشته باشند و علاوه‌بر رعایت تمامی نکات بهداشتی تا اطلاع ثانوی نیز در خانه بمانند.
 
بهنامجو با تاکید بر ظرفیت بخشداری‌ها برای مقابله با کرونا تصریح کرد: ورود دهیاری‌ها و شوراها با هماهنگی بخشداران در تمامی روستا‌های سطح استان اردبیل برای کنترل و مقابله با شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ضروری است.
 
استاندار اردبیل از اختصاص مدارس به مطب پزشکان در شهرستان گرمی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرستان گرمی پزشکان با کمبود جا در مطب خود مواجه بودند و در بحث ویزیت مراجعان و بیماران به دلیل کمبود فضا برخی نکات بهداشتی رعایت نمی‌شد مدارس این منطقه به مطب این پزشکان اختصاص می‌یابد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی اظهار کرد: در حال حاضر در سطح استان اردبیل از تمامی ظرفیت‌ها اعم از فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراها، سپاه، بسیج و تمامی دستگاه‌های اجرایی برلی ریشه‌کن کردن ویروس کرونا تلاش می‌کنیم.