جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ورود تیم های ملی والیبال امیدهای آسیا به اردبیل - خبر

 

 

ورود تیم های ملی والیبال امیدهای آسیا به اردبیل

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: امروز تیمهای ملی والیبال تایلند، سریلانکا، مالزی، چین تایپه و استرالیا از فرودگاه اردبیل وارد استان شدند که جمع تیمهای حاضر در اردبیل به ۸ تیم رسیده است.

ورود تیم های ملی والیبال امیدهای آسیا به اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاحی اظهار داشت: به منظور شرکت در مسابقات والیبال امیدهای آسیا تا پیش از ظهر امروز تیم های ازبکستان، پاکستان و جمهوری اسلامی ایران وارد استان اردبیل شده بودند که عصر دیروز نیز جلسه تمرینی مشترکی با حضور تیم های ملی ایران و ازبکستان در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شود

وی افزودبراساس برنامه در حال حاضر تیم های والیبال امید تایلند،سریلانکا، مالزی، چین تایپه و استرالیا وارد فرودگاه اردبیل شدند و با حضور این تیمها در حال حاضر 8 تیم از 11 تیم شرکت‌کننده در مسابقات والیبال امیدهای آسیا در اردبیل حضور دارند.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل بیان کرد: تیم هایی که امروز وارد اردبیل شدند به محل اسکان خود در شهرستان سرعین راهنمایی می‌شوند و بعد از استراحت تمرینات خود را تا روز برگزاری مسابقات در سالنهای پیش‌بینی شده برگزار خواهند کرد.

فلاحی از آماده‌باش مراکز اسکان و هتلهای اقامت تیمهای والیبال امیدهای آسیا در سرعین خبر داد و گفت:‌ هیچ‌گونه مشکلی در رابطه با اسکان و حمل و نقل تیمهای حضور یافته در اردبیل وجود ندارد و امیدواریم که روز دوشنبه شاهد برگزاری نخستین روز از مسابقات والیبال امیدهای آسیا بدون هیچ عیب و نقصی باشیم.

وی تصریح کرد: نخستین بازی تیم ملی والیبال امید ایران روز دوشنبه از ساعت 17 در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می‌شود که از تمامی هم‌استانیهای غیور دعوت می‌کنیم با حضور خود در این بازی تیم ملی والیبال امید ایران را تشویق کنند تا با کسب نتیجه مطلوب در پایان این مسابقات شاهد صعود تیم ملی والیبالایران به مسابقات جهانی باشیم.