جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ورود بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگر سلامت به استان اردبیل - خبر

 

 

ورود بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگر سلامت به استان اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ورود بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگر سلامت ار پایانه مرزی بیله سوار به استان اردبیل خبر داد.

ورود بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگر سلامت به استان اردبیل

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات گردشگری استان اردبیل گفت: در ۶ ماهه اول امسال بیش از ۴۰۰ هزار نفر گردشگران سلامت از پایانه مرزی بیله سوار وارد استان اردبیل شده اند.

او اظهار داشت: در سطح استان اردبیل ۶ آژانس خدمات مسافرتی در راستای تسهیل گردشگری استان اردبیل به فعالیت می‌پردازند که یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین فعالیت‌های این آژانس‌های خدماتی ارائه خدمات به گردشگران سلامت است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در نظر دارد با تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت، روند ساماندهی خدمات به گردشگران سلامت در استان را تسهیل بخشد.

فلاحی با اشاره به همکاری فعالان گردشگری در راستای ساماندهی گردشگری سلامت در استان اردبیل بیان کرد: از فعالان حرفه‌ای گردشگری سلامت در استان اردبیل به ویژه دفاتر خدمات مسافرتی درخواست داریم تا در تحقق هرچه بهتر امر ساماندهی گردشگری سلامت در استان اردبیل تعامل بیشتری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل داشته باشند.

او با اشاره به اهمیت ساماندهی گردشگری سلامت استان اردبیل اظهار کرد: ساماندهی گردشگری سلامت استان اردبیل اهمیت بسزایی دارد و ما نیز در تلاش هستیم با تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری سلامت در استان اردبیل روند ساماندهی خدمات به گردشگران سلامت در سطح استان اردبیل نیز تسهیل می‌شود.