حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

ورود بسیج به هر عرصه‌ای زمینه‌ساز تسریع در آبادانی شده است - خبر

 

 

ورود بسیج به هر عرصه‌ای زمینه‌ساز تسریع در آبادانی شده است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر گفت: با ورود بسیج به هر عرصه‌ای زمینه برای تسریع در امور و پیشرفت کارها فراهم آمده است و به یقین در هر جایی از کشور که پیشرفتی حاصل شده می‌توان نقش بسیج را در آن عرصه به روشنی مشاهده کرد.

ورود بسیج به هر عرصه‌ای زمینه‌ساز تسریع در آبادانی شده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام فیاض تمجید صبح امروز در جمع بسیجیان کوثر اظهار داشت: سنت الهی بر این بوده که مستضعفان در دنیا بر مستکبران پیروز شوند که مغلوب شدن گروه‌های استکباری و تکفیری امروزی نشانه‌ای از این سنت الهی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به مغلوب شدن بی رحم‌ترین و وحشی‌ترین گروه‌های تکفیری و استکباری متشکل از کشور‌های آمریکا و اسرائیل در مقابل اسلام تصریح کرد: امروز به برکت اسلام و نفوذ آن در دنیا مستکبران جهان همچون گرگ‌های زحمی و وحشی در پشت مرزهای کشورمان زوزه می‌کشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر وارثان اصلی زمین را مستضعفان دانست و گفت: بسیج همواره با تلاش‌های جهادی در راستای حمایت از مستضعفان و محرومان گام برداشته و با اقداماتی که انجام داده گام‌های مهمی در این عرصه برداشته است.

تمجید اطاعت از رهبری و ولایت‌پذیری را از مهمترین ویژگی‌ها و مولفه‌های بسیج دانست و بیان کرد: از مهمترین ارکان انقلاب بسیج بوده و با ورود آن به هر عرصه‌ای زمینه برای تسریع در امور و پیشرفت کارها فراهم آمده است و به یقین در هر جایی از کشور که پیشرفتی حاصل شده می‌توان نقش بسیج را در آن عرصه به روشنی مشاهده کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر بسیح را معجزه انقلاب دانست و گفت: در حالی که امروزه آمریکا بزرگترین تسلیحات و عربستان بزرگترین ثروت مادی را در اختیار دارند اما در مقابل انصارالله شکست خورده‌‌اند و برای مذاکره با یمنی‌ها التماس می‌کنند که این همان وعده و سنت الهی در حمایت از مستضعفان و شکست ظلم و ستم است.