جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل - خبر

 

 

ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل

معاون توسعه پشتیبانی ورزش و جوانان استان اردبیل از ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل به ارزش سه میلیارد تومان خبر داد.

ورود بخش خصوصی برای تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل

بهرام آقاخانی اظهار داشت: برای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با استفاده از آگهی مزایده در رسانه‌ها اقدام شد تا برخی از این طرح‌ها برای تجهیز و بازسازی واگذار شوند.

وی به مصوب شدن 16 طرح پیشنهادی در کارگروه تشکیل شده برای ارزیابی طرح‌های ارائه شده اشاره کرد و افزود: از طرح‌های مصوب شده، تعداد چهار پروژه به متقاضیان بخش خصوصی که دارای صلاحیت‌ بوده و در آگهی ارائه شده دارای امتیازهای لازم بودند، واگذار شده است.

معاون توسعه پشتیبانی ورزش و جوانان استان اردبیل به ارزش سه میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در چهار پروژه اشاره کرد و توضیح داد: مطابق با برنامه زمان‌بندی اعلام شده شاهد آغاز فعالیت پروژه‌های عمرانی و ورزشی و تجهیز زیرساخت‌ها با ورود بخش خصوصی قدرتمند خواهیم بود و امیدوار به توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان و انجام سرمایه‌گذاری‌های مناسب در مسیر پیشرفت روزافزون ورزش منطقه هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، آقاخانی ادامه داد: با برنامه زمان‌بندی ارائه شده پیش‌بینی می‌شود پروژه‌های مذکور تا سال آینده به اتمام برسند تا زیرساخت‌های ورزشی استخرهای شهید رجایی اردبیل، استخر شهرستان گرمی و سالن‌های ورزشی شام اسبی، رجایی و شهدای پارس‌آباد به طرز مناسبی مورد تعمیر و بازسازی قرار گیرند تا ورزش‌دوستان با کیفیت بهتری از استانداردهای تعیین شده ورزشی برخوردار باشند