جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

ورودی‌های اردبیل تا ۱۵ فروردین بسته می‌شود‌‌ / مردم تا ۱۵ فروردین در خانه بمانند - خبر

 

 

ورودی‌های اردبیل تا ۱۵ فروردین بسته می‌شود‌‌ / مردم تا ۱۵ فروردین در خانه بمانند

استاندار اردبیل گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ورودی‌های استان اردبیل تا ۱۵‌ام فروردین‌ماه بسته می‌شود و کنترل مبادی اردبل با جدیت در حال انجام است.

ورودی‌های اردبیل تا ۱۵ فروردین بسته می‌شود‌‌ / مردم تا ۱۵ فروردین در خانه بمانند
اکبر بهنام‌جوگفت: سلامت مردم خط قرمز ماست و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه ورودی‌های استان اردبیل تا 15‌ام فروردین ماه بسته و کنترل ورودی‌های استان تشدید می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه مردم استان اردبیل بعد از شیوع ویروس کرونا دستگاه‌های خدماتی و اجرایی را بسیار خوب همراهی کرده‌اند، افزود: ماندن مردم در خانه و رعایت موارد بهداشتی سیر نزولی بیماری کرونا را در اردبیل به دنبال داشته است.
 
استاندار اردبیل ضمن تبریک سال جدید اظهار کرد: امیدواریم امسال سالی همراه با سلامتی و موفقیت روزافزون برای مردم کشور و مردم استان باشد و در این سال شاهد توسعه استان اردبیل در عرصه‌های مختلف باشیم.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بهنام‌جو اضافه کرد: از مردم استان اردبیل که در راستای پیشگیری از بیماری کرونا همراهی بسیار خوبی داشته‌اند کمال تشکر و قدردانی را داریم و باتوجه به بالا رفتن سطح آگاهی مردم و اطلاع‌رسانی ستاد کرونا، شاهد سیز نزولی ویروس کرونا در اردبیل هستیم.