جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

ورزش محلات زمینه‌ای برای کشف استعدادها است - خبر

 

 

ورزش محلات زمینه‌ای برای کشف استعدادها است

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزش محلات میدان مهمی برای استعدادیابی است و در گذشته ورزش محلات، سکوی پرش بسیاری از قهرمانان و پهلوانان محسوب می‌‌شد.

ورزش محلات زمینه‌ای برای کشف استعدادها است

سجاد انوشیروانی اظهار کرد: ورزش محلات میدان مهمی برای استعدادیابی است که باید دستگاه‌های اجرایی توجه جدی به این حوزه داشته و یاری‌رسان اداره کل ورزش و جوانان استان باشند.

وی افزود: با بها دادن به ورزش محلات می‌توان پشتوانه خوبی برای ورزش قهرمانی ایجاد کرد و در گذشته ورزش محلات سکوی پرش بسیاری از قهرمانان و پهلوانان محسوب می‌‌شد و هم اکنون برنامه‌ای در این زمینه در حال تدوین است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن قدردانی از حمایت‌های شهردار اردبیل در توسعه ورزش بیان داشت: امیدواریم شهرداری اردبیل در همه ابعاد ورزش به‌ویژه ورزش همگانی و قهرمانی این سازمان را یاری نماید.

حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل نیز در این جلسه اظهار کرد: برای پیشرفت ورزش استان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و شورابیل یکی از برندهای مهم استان اردبیل در حوزه گردشگری و ورزش است که با توجه به ظرفیت این مکان می‌توان ورزش همگانی را بیش از پیش در اردبیل گسترش داد.

وی با اشاره به اینکه در خصوص کاربری‌های ورزشی شهرداری اردبیل با اداره کل ورزش و جوانان همکاری لازم را خواهیم داشت، گفت: در کنار گسترش و توسعه ورزش، با توجه ظرفیت‌های ورزشی مجموعه شورابیل اردبیل جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به ورزشکاران، می‌توان کلینیک‌های پزشکی و مشاوره را نیز ایجاد کرد.