سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ورزشکار اردبیلی به نشان طلای مسابقات بوکس قهرمانی کشور دست یافت - خبر

 

 

ورزشکار اردبیلی به نشان طلای مسابقات بوکس قهرمانی کشور دست یافت

ورزشکار اردبیلی در مسابقات انتخابی تیم ملی و قهرمانی بوکس جوانان کشور به مدال طلا دست یافت.

ورزشکار اردبیلی به نشان طلای مسابقات بوکس قهرمانی کشور دست یافت

با برگزاری مسابقات بوکس انتخابی تیم ملی که در رده سنی جوانان به میزبانی استان گلستان پیگیری شد، محسن عزیزپور از ورزشکاران استان اردبیل با غلبه بر تمامی حریفان خودبه خوش‌رنگ‌ترین مدال مسابقات  دست یافت تا افتخارآفرینی ورزشکاران اردبیلی در رقابت‌های ملی و کشوری با کسب یک نشان طلای دیگر تکمیل شود.

در طی هفته گذشته اخبار مسرت بخشی را از ورزشکاران استان شنیدیم، سعید علی حسینی مدال طلای مسابقات وزنه برداری جهان، مجید فرزین مدال طلای جهان در مسابقات وزنه‌برداری جانبازان و معلولان و سعید اکوان‌پور مدال نقره مسابقات موی‌تای ترکیه را به دست آورد که با کسب نشان طلای این بوکسور جوان اردبیلی در مسابقات قهرمانی کشور، کام جامعه ورزشی استان شیرین‌تر از گذشته شد.

لازم به ذکر است در رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور 40 ورزشکار حضور داشتند که در پایان محسن عزیزپور در وزن -52 کیلوگرم به عنوان قهرمانی رقابت‌ها دست یافت.

با توجه به آمادگی این مشت‌زن اردبیلی و وضعیت سنی بسیار مناسب، مطمئنا از این ورزشکار جوان استان در دیگر مسابقات مهم ورزشی اخبار خوب بیشتری را خواهیم شنید.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این رقابت‌ها در 10 وزن برگزار شد که تنها مدال‌آور استان اردبیل در وزن 52 کیلوگرم، علاوه بر کسب باارزش‌ترین مدال مسابقات، برای حضور در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی و شرکت در بازی‌های آسیایی نیز برگزیده شد.