سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

وحدت و بصیرت مردم رمز شکل‌گیری حماسه ۹ دی بود - خبر

 

 

وحدت و بصیرت مردم رمز شکل‌گیری حماسه ۹ دی بود

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) استان گفت: دشمنان نظام امروز با تغییر تاکتیک و روش‌های جدید برای ایجاد تفرقه میان امت‌ اسلامی به میدان آمده‌اند.

وحدت و بصیرت مردم رمز شکل‌گیری حماسه ۹ دی بود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رضا قاسمیان گفت: دشمن‌شناسی و بصیرت از ضروریات مهم در عرصه کنونی بوده چرا که امروز دشمنان با تغییر تاکتیک و روش‌های جدید سعی در تفرقه میان امت‌های اسلامی دارند که این امر ایجاب می‌کند تا ما بصیرت روز‌آمد در قبال دشمنان داشته باشیم و بیش از پیش بر حفظ وحدت و یکپارچگی خود پایبند باشیم.
 
وی گفت: عدالت‌طلبی همواره در مقابل قدرت‌طلبی قرار گرفته است و قوه قضائیه با اتخاذ رویکرد مقابله با قدرت طلبان و زیاده‌خواهان همواره سدی محکم در مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان داخلی و خارجی بوده و در راستای تأمین امنیت و آرامش در جامعه نقش به سزایی ایفا می‌کند و به یاری خداوند هرگونه تلاش‌ برای  تضعیف قوه قضائیه محکوم به شکست بوده و سودی برای دشمنان ندارد.
 
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به حماسه نهم دی ماه بیان کرد: در آن روز مردم همیشه در صحنه بار دیگر اقتدار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان و دشمنان داخلی و خارجی کشاندند و ثابت کردند تا زمانی که پایبند ولایت  فقیه باشند گزندی کشور و نظام را تهدید نمی کند و همه توطئه‌ها و فتنه‌ها با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نقش بر آب خواهد شد.