حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷

وجود 200 تشکل بوم گردی در کشور - خبر

 

 

وجود 200 تشکل بوم گردی در کشور

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: 200 تشکل بوم گردی در کشور وجود دارد.

وجود 200 تشکل بوم گردی در کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان افزود: تفاوت هایی که ما با کشورهای بیگانه داریم در حوزه فناوری عمومی و علمی است که با تقویت این بخش و بها دادن به جوانان می توانیم در عرصه های بین الملل حرف هایی برای گفتن داشته باشیم.
وی بیان کرد: اعتماد به جوانان در همه زمینه ها نتیجه مثبتی داشته و در عرصه های علمی و دانش بنیان نیز آنها توانسته اند گام های مثبتی بردارند.

تندگویان با اشاره به آغاز بهره برداری از خط تولید واحد دانش بنیان اندیشه سلامت سبلان، این فعالیت را گام مهمی در استفاده از پتانسیل جوانان تحصیل کرده برای ایجاد تولید و کسب و کار در استان و کشور دانست.

وی با توجه به ظرفیت گردشگری، استان اردبیل را از جمله مهم ترین حوزه های توسعه دانست و گفت: 200 تشکل بوم گردی در کشور وجود دارد که استان اردبیل نیز با توجه به ظرفیت هایی که دارد، می تواند در این بخش نیز فعالیت داشته باشد.

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: جونان فعال در این زمینه می توانند با تقویت زمینه های توسعه ای گردشگری در راستای جذب گردشگر به استان فعالیت کرده و در اشتغالزایی نیز سهم بسزایی داشته باشد.