جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

وجود بیش از 455000 مصرف‌کننده خانگی گاز در استان اردبیل - خبر

 

 

وجود بیش از 455000 مصرف‌کننده خانگی گاز در استان اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: دریافت کنندگان خدمات شرکت گاز استان از ابتدای آغاز فعالیت تاکنون به بیش از 455 هزار مصرف کننده خانگی رسیده است.

وجود بیش از 455000 مصرف‌کننده خانگی گاز در استان اردبیل

سردار اسماعیلی از نصب بیش از 2 هزار و 700 انشعاب گاز طبیعی در استان اردبیل طی سال جاری خبر داد و گفت: از آغاز سال 99 تا به حال 2 هزار و 775 فقره انشعاب گاز طبیعی در سطح استان نصب شده که از این تعداد ، 943 انشعاب در شهرها و تعداد 1 هزار و 832 انشعاب روستایی در روستاهای استان به متقاضیان نصب و به بهره‌برداری رسیده است.

وی از بهره مندی 7 هزار و 197 مصرف کننده جدید از نعمت گاز طبیعی در بخش خانگی استان خبر داد و گفت:  در بخش عمومی نیز 510 مصرف کننده جدید از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل ادامه داد: دریافت کنندگان خدمات شرکت گاز استان از ابتدای آغاز فعالیت تاکنون به بیش از 455 هزار مصرف کننده خانگی و 39 هزار و 798 مصرف کننده عمومی رسیده است.

اسماعیلی از کالیبراسیون بیش از 150 دستگاه اندازه‌گیری شرکت گاز استان اردبیل در سال جاری خبر داد و گفت: مطابق استانداردهای مدیریتی استقرار یافته در شرکت گاز استان اردبیل و بر مبنای روش اجرایی کالیبراسیون، تجهیزات پایش و اندازه‌گیری همه تجهیزات اندازه‌گیری در ایستگاه‌های گاز و جایگاههای CNG در سطح استان بر اساس برنامه زمانبندی، مورد بازبینی و کالیبراسیون قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 150 دستگاه اندازه‌گیری توسط کارشناسان و متخصصان مجرّب کالیبره شده که این اقدامات در راستای صحّه‌گذاری بر میزان دقیق مصرف گاز و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر و مقابله با هدر رفت گاز طبیعی انجام گرفته است.