جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

واگذاری ۹ پروژه عمرانی ورزش اردبیل به بخش خصوصی - خبر

 

 

واگذاری ۹ پروژه عمرانی ورزش اردبیل به بخش خصوصی

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تاکنون ۹ پروژه عمرانی ورزش استان در مناطق مختلف از طریق ماده ۲۷ به بخش خصوصی واگذار شده‌اند و پروژه استخر سبلان مشگین‌شهر نیز به‌عنوان دهمین پروژه به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

واگذاری ۹ پروژه عمرانی ورزش اردبیل به بخش خصوصی
سجاد انوشیروانی اظهار کرد: تاکنون ۹ پروژه عمرانی ورزش استان اردبیل در مناطق مختلف از طریق ماده ۲۷ به بخش خصوصی واگذار شده‌اند که شامل بهسازی استخر شهید رجایی اردبیل، استخر فجر خلخال، استخر فجر گرمی، سالن ورزشی شهید رجایی اردبیل، سالن ورزشی روستای شام اسبی، سالن ورزشی فاطمه الزهرای پارس‌آباد، سالن ورزشی شهدای پارس‌آباد، احداث بولینگ و پینت‌بال در مشگین‌شهر و بهسازی سالن ورزشی محله گلمغان اردبیل است.
 
وی افزود: پروژه استخر سبلان مشگین‌شهر نیز به‌عنوان دهمین پروژه به بخش خصوصی واگذار می‌شود که این استخر با فراخوان مناقصه‌ای که انجام گرفت، روز شنبه از طریق ماده ۲۷ در جهت بهسازی، تعمیر و تجهیز در اختیار بخش خصوصی قرار خواهد گرفت.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: همچنین زمین چمن تختی مشگین‌شهر از پروژه‌های اولویت‌دار این شهرستان است که تلاش می‌شود از اعتبارت سفر ریاست جمهوری و نیز اعتبارات ورزشی شهرستان، هر چه سریع‌تر تکمیل شود.
 
انوشیروانی بیان کرد: تکمیل پروژه‌های ورزشی که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، در اولویت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل قرار دارد که این پروژه‌ها با رایزنی و تأمین اعتبار لازم، در اسرع وقت آماده و در اختیار جامعه ورزش قرار خواهد گرفت.