سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

واگذاری تیم شهرداری به خارج از استان مقدور نیست - خبر

 

 

واگذاری تیم شهرداری به خارج از استان مقدور نیست

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: تاکنون 60 درصد قرارداد بازیکنان و مربیان از بابت حقوق و مزایا پرداخت شده، در حالی که این سرانه در کشور تا 30 درصد است.

واگذاری تیم شهرداری به خارج از استان مقدور نیست

 خلیل احمدیان عصر امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال شهرداری اردبیل اظهار کرد: ما در قالب کارگروه تخصصی در زمینه فوتبال شهرداری اردبیل بحث‌ها و رایزنی‌هایمان را انجام می‌دهیم که در 11 بند مصوبات در حال پیگیری و عملیاتی شدن هستند.

وی با اعلام اینکه انتقال این تیم به خارج از استان به هیچ عنوان مقدور نبوده و تیم شهرداری اردبیل در داخل استان و شهر اردبیل باقی می‌ماند، گفت: با رایزنی‌های تلفنی که با چندین واحد و کارخانه تولیدی داشته‌ایم، تصمیم داریم تا تیم شهرداری اردبیل را به یک مجموعه توانمند بخش خصوصی واگذار کنیم.

احمدیان فعالیت تیم شهرداری را در سه رده نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان یادآور شد و افزود: کل مجموعه بسیج شده‌اند تا تیم شهرداری اردبیل مورد حمایت قرار گیرد، اما اگر بخش خصوصی توانمند و قدرتمندی را مشاهده کنیم به‌ یقین سعی‌مان بر این خواهد بود تا این تیم را واگذار کنیم.

سرپرست شهردار اردبیل با اعلام اینکه همه مسئولان باید در حفظ تیم تلاش کنند، عنوان کرد: ما برای هر مجموعه خدمات‌رسان اعم از کادر پزشکی، ورزش و جوانان، هزینه‌های بیمارستانی، حضور نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها پول واریز می‌کنیم در حالی که باید این مجموعه‌ها حمایت لازم را با کمترین هزینه داشته باشند.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه تاکنون 60 درصد حقوق و مزایا و قرارداد بازیکنان و مربیان تیم فوتبال شهرداری اردبیل پرداخت شده در حالی که این رقم در لیگ برتر و دسته یک تا 30 درصد است، افزود: ما باید تکلیف تیم را تا 15 خرداد‌ماه مشخص کنیم تا با تعیین شدن وضعیت سرمربی و بازیکنان حضور باصلابتی را در لیگ دسته یک شاهد باشیم.