جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

واگذاری بیش از ۸ هزار هکتار از اراضی پایاب سد خدا آفرین - خبر

 

 

واگذاری بیش از ۸ هزار هکتار از اراضی پایاب سد خدا آفرین

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از واگذاری بیش از ۸ هزار هکتار از اراضی ملی واقع در پایاب سد خدا آفرین خبر داد.

واگذاری بیش از ۸ هزار هکتار از اراضی پایاب سد خدا آفرین
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یاور میرزایی، مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: واگذاری اراضی ملی واقع در پایاب سدخدآفرین طبق ابلاغ وزیر محترم جهاد کشاورزی از سال ۹۶ شروع شده است و از این میزان ۲ هزار و ۷۱۲ هکتار از قشلاقات شهرستان پارس آباد و ۲ هزار و ۱۴۵ هکتار از قشلاقات شهرستان بیله سوار به زیر کشت باغ، گندم و جو رفته است.
 
او بیان کرد: واگذاری ۱۶۶ هزار و ۲۲۸ متر مربع از اراضی ملی جهت ایجاد مجتمع گردشگری به یکی از متقاضیان در روستای الماس شهرستان اردبیل صورت گرفته است.
 
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: واگذاری ۴۶ هزار و ۷۴۶ مترمربع از اراضی ملی جهت ایجاد مجتمع اقامتی تفریحی در ییلاق احمدعلی کوزه سی شهرستان مشگین شهر، واگذاری ۶۲ هزار و ۲۴۲ مترمربع از اراضی ملی جهت ایجاد آبدرمانی به شرکت سلطان آب‌های جهان در ییلاق اوزون آرخ سی شهرستان مشگین شهر و واگذاری ۷۱ هزار و ۷۰۰ مترمربع از اراضی ملی جهت ایجاد کمپینگ گردشگری در روستای کنزق شهرستان سرعین از دیگر اقدامات این مدیریت در طی ۹ ماهه نخست امسال می‌باشد.