جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

واحد های صنفی ناقض پروتکل های بهداشتی پلمب می شود - خبر

 

 

واحد های صنفی ناقض پروتکل های بهداشتی پلمب می شود

فرماندار‎‎ شهرستان پارس آباد گفت: با توجه به قرارگیری شهرستان پارس آباد در وضعیت قرمز و برای کنترل شیوع بیماری کرونا واحد صنفی واحد های صنفی ناقض پروتکل های بهداشتی پلمب می شود.

واحد های صنفی ناقض پروتکل های بهداشتی پلمب می شود
ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا که در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد، افزود: وضعیت بیماری کرونا در شهرستان پارس آباد خوب نیست و کنترل و راه مقابله با این بیماری نیازمند همراهی مردم و مسئولان است.
 
وی با اشاره به اینکه به توصیه‌ها و پیشگیری‌های بهداشتی توجه جدی نشده است، عنوان کرد: امروز شاهد گسترش شیوع این بیماری هستیم و تنها راه مقابله با بیماری کرونا پیشگیری، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک می‌باشد و بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند وضعیت شهرستان را به حالت بحران تبدیل کند.
 
فرماندار پارس آباد در خصوص اینکه تجمعات عامل اصلی انتشار ویروس کرونا است، تاکید کرد: برگزاری هرگونه تجمع تحت هر عنوان و برگزاری عروسی و مجالس ترحیم در آرمستانها و انتشار آگهی و دعوتنامه ممنوع و قطعاً با برگزار کنندگان مراسمی که سلامت شهروندان را تهدید می‌کند برخورد خواهیم کرد چرا که سلامت مردم خط قرمز ما و در خصوص مبارزه با ویروس کرونا با هیچ کسی تعارف نداریم.
 
امامی با اشاره به اینکه نظارت در شهرستان پارس آباد به صورت جدی ادامه دارد، تصریح کرد: در چند روز اخیر ۴۰ خودرو تاکسی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به پارکینگ منتقل شده اند و همچنین ده‌ها واحد صنفی دیگر نیز به خاطر عدم رعایت همین موارد پلمب شدند.
 
وی تاکید کرد: با وجود تذکرات مستمر به اصناف و بازاریان مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی برخی از این افراد متأسفانه دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی نمی‌گیرند که در صورت تداوم این وضعیت جهت حفظ سلامتی مردم محدودیت‌های کرونایی ادامه دار خواهد بود.