سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

واحد‌های دارای مشکل از سوی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شوند - خبر

 

 

واحد‌های دارای مشکل از سوی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شوند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: واحد‌های دارای مشکل از سوی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شوند.

واحد‌های دارای مشکل از سوی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌شوند
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ارژنگ عزیزی، امروز در جلسه ستاد تسهیل استان گفت: هدف دولت در سال جهش تولید رونق و توسعه واحدهای تولیدی و افزایش تولیدات داخلی است برای این منظور در این ستاد نهایت تلاش ما رفع مشکلات تولید کنندگان و افزایش میزان اشتغال است.
 
او با اشاره به اینکه دستگاه ها باید در مرحله اول در ادارات مشکلات را حل کنند و در صورت نیاز مصوبه به ستاد تسهیل ارجاع شود افزود:این جلسات بصورت مرتب برگزار می شود و در صورت نیاز جهت حل مشکلات واحدها و طرح ها مصوبات حمایتی صورت می گیرد.
 
عزیزی گفت: تلاش ما حل و فصل مشکلات بین واحدها و بانکهای عامل با حضور طرفین است که به جهت مشکلاتی که ویروس کرونا خلق کرده مالکان واحدهای تولیدی بصورت تلفنی مشکلات خود را مطرح و نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک ها با حضور در جلسه پاسخ می دهند.
 
معاون اقتصادی استاندار اردبیل ادامه داد: طبق مصوبه و دستورالعمل بانک مرکزی ، بانک ها در ثبت نام و اعطای تسهیلات کرونا نیازی به استعلام مراجعه کنندگان  از سازمان تامین اجتماعی استان ندارند.
 
در این جلسه پرونده ۵ واحد تولیدی از قبیل تولید ماسک و پوشاک ایمانی، کارگاه پلاستیک خورد کن جبرائیلی،سنگ بری آرتا صالحی فر، چند مورد مسایل بیمه تامین اجتماعی بررسی و و تعیین و تکلیف شد.