جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

واحدهای مسکن مهر اردبیل تا پایان امسال تحویل می‌شود - خبر

 

 

واحدهای مسکن مهر اردبیل تا پایان امسال تحویل می‌شود

مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۹۸ واحدهای مسکن مهر به متقاضایان واجد شرایط تحویل شود که در این زمینه انتظار می‌رود اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

واحدهای مسکن مهر اردبیل تا پایان امسال تحویل می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محبوب حیدری عصر امروز در بازدید پروژه مسکن مهر وحدت اردبیل اظهار داشت:  پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 98 واحدهای مسکن مهر به متقاضایان واجد شرایط تحویل شود که در این زمینه انتظار می‌رود اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.
 
وی با اشاره به این که بیش از چهار هزار واحد مسکن در شهرهای بالای 25 هزار نفری در نظر گرفته شده است بیان کرد: از این تعداد 844 واحد باقی مانده است و از این تعداد 528 واحد در پروژه مسکن مهر وحدت اردبیل واقع شده که به دلیل عدم ایفای تعهدات پیمانکار اولیه پروژه تعطیل شده بود و پس از ارجاع پرونده و طرح موضوع از طریق مراجع قضایی قرارداد فسخ و برای ادامه پروژه با پیمانکار جدید عقد قرارداد شد.
 
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: با انتخاب پیمانکار جدید کارهای اجرایی و تکمیل پروژه با اولویت اتمام در دستور کار گرفت و پیش بینی می شود پیمانکار با رعایت مسائل فنی و تامین مصالح و اکیپ لازم اجرایی تا پایان سال 98 واحدها را به متقاضایان واجد شرایط تحویل دهد.
 
حیدری تصریح کرد: اتمام و تکمیل واحدهای مسکونی پروژه وحدت اردبیل ، احداث ساختمان کلانتری نیز به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار بگیرد و برای تکمیل پروژه 15 میلیارد ریال از طرف اداره کل راه و شهرسازی هزینه خواهد شد که در این زمینه اقدامات لازم انجام یافته است.
 
وی بیان کرد: تلاش ما بر این است که پرونده مسکن مهر هر چه سریع‌تر بسته شود و با تحویل واحدها بتوانیم به اهداف خود در راستای ارائه خدمات به مردم دست یافته و با رفع مشکلات موجود به تمامی اهداف خود در راستای هر چه سریع‌تر این واحدها جامه عمل بپوشانیم.