جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

واحدهای تولیدی کم‌مصرف برق در اردبیل ۱۵ میلیارد ریال پاداش گرفتند - خبر

 

 

واحدهای تولیدی کم‌مصرف برق در اردبیل ۱۵ میلیارد ریال پاداش گرفتند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: این شرکت پارسال ۱۵ میلیارد ریال به ۱۵۸ مشترک و واحد صنعتی استان که در زمان اوج پیک بار مصرف خود را مدیریت کردند، پاداش داده است.

واحدهای تولیدی کم‌مصرف برق در اردبیل ۱۵ میلیارد ریال پاداش گرفتند

حسین قدیمی افزود: امسال نیز واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و دارندگان چاه‌های کشاورزی که در زمان اوج پیک بار با شرکت توزیع نیروی برق استان همکاری و تعامل کنند، تشویقی و پاداش خواهند گرفت.

وی اظهارداشت: با افزایش مصرف در تابستان، صرفه‌جویی در مصرف برق در تمام اوقات شبانه‌روز بویژه زمان پیک بار برای جلوگیری از اعمال خاموشی ضروری می‌باشد.

وی از انعقاد قرارداد شرکت توزیع نیروی برق با واحدهای تولیدی و ادارات استان برای مدیریت مصرف در زمان اوج پیک بار برای رسیدن به اهداف مورد نظر خبر داد.

وی بیان‌کرد: این شرکت امسال نیز با هزار مشترک از جمله واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و دارندگان چاه‌های کشاورزی برای مدیریت مصرف در زمان اوج پیک بار تفاهم‌نامه امضا کرده و در نظر دارد برای آنها ۵۰ میلیارد ریال پاداش پرداخت کند.

وی با بیان اینکه بطور متوسط هر سال ۶ درصد میزان مصرف برق در استان اردبیل افزایش می‌یابد، گفت: مصرف‌کنندگان باید با مدیریت و اصلاح الگوی مصرف شرکت توزیع برق استان را در ارائه خدمات مطلوب‌تر و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته یاری کنند.