جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

واحدهای تولیدی واجد شرایط اردبیل از بخشودگی جرائم مالی بهره‌مند می‌شوند - خبر

 

 

واحدهای تولیدی واجد شرایط اردبیل از بخشودگی جرائم مالی بهره‌مند می‌شوند

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی در ارتباط با واحدهای تولیدی در سالی که مزین به جهش تولید است در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور بخشودگی جرائم و پرداخت مالیات قطعی را در اولویت قرار داده‌ایم.

واحدهای تولیدی واجد شرایط اردبیل از بخشودگی جرائم مالی بهره‌مند می‌شوند

ابراهیم قلی‌زاده مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل در این جلسه نسبت به لزوم فراهم‌سازی زیرساخت‌های واحدهای صنعتی و تولیدی اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای ایجاد سیستم اشتغال‌زایی مناسب برای کارگران و لزوم توجه به آنان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و در این زمینه نسبت به حمایت از پیمانکاران نیازمند برنامه‌ریزی‌های لازم هستیم.

وی بیان کرد: بررسی مشکلات و موانع موجود و رسیدگی به آنان جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه نیاز است با حمایت‌های همه‌جانبه از واحدها برای حل و فصل مشکلات مربوطه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد و حمایت‌های همه‌جانبه مبنای کار باشد.

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل ادامه داد: بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی در ارتباط با واحدهای تولیدی در سالی که مزین به جهش تولید است در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور بخشودگی جرائم و پرداخت مالیات قطعی را در اولویت کاری قرار داده‌ایم.

قلی‌زاده ادامه داد: تمام عزم و جدیت ما دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته به تمامی اهداف توسعه‌ای دست یافته و با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته راه حمایت از واحدهای تولیدی را هموار کنیم.

حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی اولویت اساسی است

رامین صادقی رئیس سازمان صمت استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات آنان در دستور کار است اظهار کرد: به دنبال تحقق اهداف توسعه‌ای در استان هستیم و تمام تلاش و جدیت ما دستیابی به این مهم در آینده‌ای نزدیک است.

وی در ادامه با اشاره به سرمایه‌گذاری در محدوده مس با همکاری شستا بیان کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و فرآوری معادن فلزی نیازمند ارائه طرح جامعی است که در این زمینه توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال با برنامه‌ریزی‌های اساسی محقق می‌شود.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل ادامه داد: در این زمینه همکاری کارشناسان برای واگذاری محدوده فلزی نیازمند همکاری شرکت شستا است و در راستای مطالعات اکتشافی در عنبران نیز مذاکرات لازم انجام می‌یابد تا در صورت امکان انتقال مجوز معدنی به نام شرکت شستا تحقق یابد.

صادقی تصریح کرد: بدون شک شرکت شستا در صورت انجام انتقال مجوز معدنی می‌تواند اقدامات لازم را در زمینه مطالعات اکتشافاتی منطقه محقق و در راستای حل مشکلات مربوطه موفق عمل کند که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.