جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

واحدهای تولیدی راکد در استان اردبیل احیا می‌شود - خبر

 

 

واحدهای تولیدی راکد در استان اردبیل احیا می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: خوشبختانه با همکاری و مساعدت مناسب در یک سال گذشته توانسته این ۱۳۰ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد استان را به چرخه تولید و اشتغال برگردانیم و در راستای تحقق شعار سال موفق عمل کنیم.

واحدهای تولیدی راکد در استان اردبیل احیا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، داود شایقی در دیدار با برخی مسئولان در اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری و مساعدت مناسب در یک سال گذشته توانسته این 130 واحد تولیدی راکد و نیمه راکد استان را به چرخه تولید و اشتغال برگردانیم و در راستای تحقق شعار سال موفق عمل کنیم.
 
وی با اشاره به این که تلاش برای رسیدن به مرحله خودکفایی و استقلال اقتصادی در استان لازمه اساسی و مهم است بیان کرد: باید امسال بیشتر از سال گذشته و با اهتمام جدی و ویژه مسئولان در امر توانمندسازی و حرکت رو به جلو گام برداشته و برای توسعه تولیدات صادرات محور به شکل مناسب و قابل قبول عمل کنیم.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: ضرورت تامین مواد اولیه و نقدینگی کارخانجات و واحدهای تولیدی برای توسعه رونق اقتصادی اولویت مهم و اساسی برای ما است و در این زمینه درصدد هستیم با رفع نارسائی ها و دغدغه و مشکلات صاحبان تولیدی برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال پایدار در سطح استان اقدامات ویژه انجام دهیم.