رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌ قضائی از سرمایه‌گذاران احیا می‌شوند - خبر

 

 

واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌ قضائی از سرمایه‌گذاران احیا می‌شوند

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌ قضائی از سرمایه‌گذاران احیا می‌شود.

واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌ قضائی از سرمایه‌گذاران احیا می‌شوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسین پیرموذن گفت: حمایت دستگاه قضائی از سرمایه‌گذاران همیشه به عنوان یک اولویت اساسی مطرح بوده و در چندین سال گذشته برنامه‌ریزی‌های مناسبی در این زمینه انجام یافته است.
 
وی با اشاره به این که واحدهای تولیدی اردبیل با حمایت دستگاه‌ قضائی از سرمایه‌گذاران احیا می‌شود بیان کرد: دستگاه قضائی اردبیل در حمایت از واحدهای تولیدی استان در چندین سال اخیر اقدامات مناسبی انجام داده و بسیاری از واحدهای غیرفعال و نیمه‌فعال استان با پیگیری‌های انجام یافته فعالیت خود را ادامه داده‌اند.
 
رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: تولید و اشتغال اولویت اساسی مدیران قضائی است که هیچ گاه اجازه نمی‌دهند تا واحدهای صنعتی و تولیدی استان دچار خلل و مشکل شوند و در تلاش هستند تا با تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها مشکلات واحدهای تولیدی را برطرف کنند.
 
پیرموذن اظهار کرد: فراهم کردن محیط سالم و امن برای کسب‌ و کار فعالان اقتصادی به‌ خصوص تولیدکنندگان در استان سبب شده تا سرمایه‌گذاران در تاسیس و بهره‌برداری از واحدهای تولیدی در این وضعیت نامناسب اقتصادی با اطمینان خاطر بیشتری وارد عمل شوند.
 
پیرموذن تصریح کرد: کمیته اجرایی حمایت قضایی از تولید، اشتغال و سرمایه گذاری در استان از مهمترین کمیته‌ها در سطح کشور است و نزدیک به 100 پرونده واحدهای تولیدی، صنعتی، سرمایه گذاری و خدماتی در این کمیته طرح و با هدف برگشت به چرخه تولید یا سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گرفته است.