جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

هیچ یک از مراکز اقامتی و آبدرمانی‌های سرعین تعطیل نیست - خبر

 

 

هیچ یک از مراکز اقامتی و آبدرمانی‌های سرعین تعطیل نیست

بازرس جامعه هتلداران ایران گفت: تمام مراکز اقامتی و هتل‌ها وآب درمانی‌های سرعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات به گردشگران و مردم است.

هیچ یک از مراکز اقامتی و آبدرمانی‌های سرعین تعطیل نیست

 جعفر بذری اظهار داشت: تمام مراکز اقامتی و هتل‌ها وآب درمانی‌های سرعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات به گردشگران و مردم است.

وی گفت: در حال حاضر تمام مراکز اقامتی و هتل‌ها و آبدرمانی‌های سرعین باز بوده و تمام پروتکل‌های بهداشتی از جمله توزیع ماسک و بسته‌های بهداشتی مورد نیاز در مراکز اقامتی، ضدعفونی و رعایت فاصله زمانی و اجتماعی در ارائه خدمات انجام می‌شود و این مراکز هر روز ضدعفونی شده و تمام پرسنل مراکز مکلف به پوشیدن ماسک و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند.
 

بذری از تشدید نظارت بر هتل‌ها و مراکز اقامتی و آبدرمانی‌ها خبر داد و افزود: با مراکزی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند توسط دستگاه‌های مربوطه برخورد و حتی  مراکز متخلف پلمب می‌شود.

وی سلامت مردم و گردشگران را خط قرمز فعالان صنعت گردشگری استان اردبیل عنوان کرد و افزود: تمام خدمات مراکز اقامتی و هتل‌ها و آبدرمانی‌ها با الزامات و پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌شود.

بذری از ارائه تخفیفات 50درصدی مراکز اقامتی استان برای استفاده از خدمات هتل‌ها و مراکز اقامتی استان اردبیل برای گردشگران داخلی خبر داد.