جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

هیچ یکی از پروژه‌های عمرانی ‌به بخش خصوصی واگذار نشده است - خبر

 

 

هیچ یکی از پروژه‌های عمرانی ‌به بخش خصوصی واگذار نشده است

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که هیچ یکی از پروژه‌های عمرانی در کشور به بخش خصوصی واگذار نشده است، گفت:‌‌ متاسفانه در این زمینه نیز مشکلات اساسی را شاهد هستیم.

هیچ یکی از پروژه‌های عمرانی ‌به بخش خصوصی واگذار نشده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صدیف بدری صبح امروز در جلسه هیئت نظام مهندسی اردبیل اظهار داشت: بایدها و اگر گفتن‌های رئیس جمهور برای برطرف کردن مشکلات مردم جای تامل دارد چرا که شخص رئیس جمهور مسئول ارشد اجرایی کشور است و باید به بایدها و اگرها جواب قانع کننده‌ای بدهد.

وی بیان کرد: رئیس جمهور باید با اقتدار برای رفع مشکلات مردم و کشور اقدامات عملی انجام دهد و اگر تنها به این موضوع اکتفا کند این موضوع جای تاسف دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با انتقاد از وزارت خارجه نیز بیان کرد: متاسفانه وزارت خارجه فقط بحث‌های سیاسی را دنبال می‌کند.

بدری اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذار و جذب سرمایه‌گذار خارجی و اهمیت به حوزه صادرات مورد بی‌توجهی واقع شده و هم‌اکنون اختلالات مختلفی در عملکرد وزارت امور خارجه مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به این که با جدیت نظام مهندسی ساختمان را پیگیری می‌کنیم بیان کرد: امیدواریم در قانون جدید بسیاری از مشکلات مهندسان و سازمان نظام مهندسی برطرف شود.

بدری با اشاره به اینکه تجمیع نظام‌های تخصصی و فنی در برنامه ششم توسعه مبنای کار قرار دارد افزود: انتظار می‌رود اقدامات مناسب در این زمینه بتواند گره‌گشای مشکلات پیش رو باشد.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده به دلیل گرانی‌های کشور نیز گفت: مسئولان در این زمینه باید اقدامات تاثیرگذاری انجام دهند.