جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

هیبت و اقتدار نیرو‌های مسلح ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد - خبر

 

 

هیبت و اقتدار نیرو‌های مسلح ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: هیبت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و روزبه‌روز بر اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود.

هیبت و اقتدار نیرو‌های مسلح ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد

آیت‌الله سیدحسن عاملی صبح امروز در دیدار با اعضای کمیته نیروهای مسلح دهه فجر اظهار کرد: هیبت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و روزبه‌روز بر اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام و گرامیداشت دهه مبارکه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: ما قدردان نیروهای مسلح هستیم چرا که به‌صورت شبانه‌روزی در راستای امنیت همه جانبه و دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تلاش می‌کنند و اقتدار و امنیت همه جانبه‌ای به‌وجود آمده در کشورمان از اقتدار نیروهای مسلح و در سایه خون شهیدان است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ضمن تشکر و قدردانی از نیروهای مسلح بیان کرد: سپاه، نیروی انتظامی، بسیج، ارتش و وزارت اطلاعات در برقراری امنیت و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی کشور ایران پیشگام بودند که تلاش این نیروها قابل تقدیر و قدردانی است.

عاملی تصریح کرد: مردم ولایت‌مدار اردبیل با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و حضور حداکثری در انتخابات ۲ اسفند ماه بار دیگر تاریخی فراموش نشدنی رقم خواهند زد زیرا این راهپیمایی و انتخابات بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد: داشتن نیروهای مسلح بااقتدار و باعظمت یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که به برکت این نیروهای مسلح هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپی به کشورمان داشته باشد.

امام جمعه استان اردبیل نقش نیروهای مسلح را در ۸ سال دفاع مقدس بی‌بدیل عنوان کرد و گفت: رشادت‌ها و اقتدار نیروهای مقدس در ۸ سال دفاع مقدس فراموش نشدنی است و استقلال نیروهای مسلح و تجهیزات ویژه نیروهای مسلح از خدمات انقلاب اسلامی ایران برای نیروهای مسلح است و پشتوانه‌ مردمی از بااهمیت‌ترین خدمات انقلاب برای نیروهای مسلح به‌شمار می‌رود.