جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

هیات‌های ورزشی خاص حمایت می‌شوند/ احداث سالن ورزشی جانبازان و معلولین با متراژ 800 متر در اردبیل - خبر

 

 

هیات‌های ورزشی خاص حمایت می‌شوند/ احداث سالن ورزشی جانبازان و معلولین با متراژ 800 متر در اردبیل

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های هیات جانبازان و معلولین، سالن تخصصی این هیات در زیر بنایی به متراژ ۸۰۰ متر احداث خواهد شد.

هیات‌های ورزشی خاص حمایت می‌شوند/ احداث سالن ورزشی جانبازان و معلولین با متراژ 800 متر در اردبیل

سجاد انوشیروانی در نشست مشترک هیات‌های ورزشی‌جانبازان و معلولین، ناشنوایان، نابینایان و بیماران خاص با تاکید بر نیاز اساسی این هیات‌ها به یک سالن تخصصی عنوان کرد: با توجه به اینکه این هیات‌های ورزشی از تعدد رشته های ورزشی برخوردار هستند نیاز است که یک سالن تخصصی ویژه برای این هیات ها احداث شود.

وی گفت: با رایزنی‌های انجام شده با نمایندگان محترم در مجلس و وزارت ورزش و جوانان و همچنین حمایت‌های استاندار اردبیل در راستای توسعه زیر ساخت‌های هیات جانبازان و معلولین، سالن تخصصی این هیات در زیر بنایی به متراژ ۸۰۰ متر احداث خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: سالن ورزشکاران جانبازان و معلولین در بنیاد شهید استان اردبیل تا سال ۱۴۰۰ تعیین تکلیف خواهد شد و با در نظر گرفتن اعتبارات لازم این سالن در طی دوسال تکمیل و در اختیار ورزشکاران این رشته قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: برای ورزشکاران و هیات های یاد شده با وجود شرایط خاصی که دارند باید زیر ساخت های مناسب ایجاد شود تا ورزشکاران این رشته های ورزشی بتوانند به صورت تخصصی و با تجهیزات ورزشی مناسب به فعالیت بپردازند.

انوشیروانی اضافه کرد: هیاتهای ورزشی نابینایان، ناشنوایان و بیماران خاص هم با توجه به اینکه از شرایط خاصی برخوردار هستند و ورزشکاران این هیات‌های ورزشی با معلولیت مواجه هستند نیاز است که توجه ویژه ای شود و برای تمرینات این ورزشکاران زمان خاصی در نظر گرفته شود تا بتوانیم سالن برای تمرینات در اختیارشان قرار دهیم.