جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

هنرمند اردبیلی برنده تندیس طلای مسابقه جهانی کاریکاتور در قبرس شد - خبر

 

 

هنرمند اردبیلی برنده تندیس طلای مسابقه جهانی کاریکاتور در قبرس شد

شهرام رضایی کاریکاتوریست اردبیلی که در جامعه جهانی کاریکاتور جزو هنرمندان سرشناس بین‌المللیست نفر اول و برنده تندیس طلای زیتون، دیپلم افتخار و جایزه نقدی مسابقه جهانی کاریکاتور قبرس در سال ۲۰۱۸ شد.

هنرمند اردبیلی برنده تندیس طلای مسابقه جهانی کاریکاتور در قبرس شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در خصوص جشنواره جهانی کاریکاتور قبرس اظهار داشت: امسال هفتمین دوره این جشنواره با موضوع زیتون برگزار شد که موفق شدم از بین 348 هنرمند که 802 اثر را به دبیرخانه ارسال کرده بودند، نفر اول، برنده تندیس طلای زیتون، دیپلم افتخار و جایزه نقدی شوم که این افتخاری برای جامعه هنری کشور است.
 
وی با اشاره به موضوع جشنواره که مبنی بر زیتون بود گفت: در اثر ارائه شده، سعی کردم با نشان دادن زیتون در کالبد پزشک  به جایگاه زیتون در درمان و شفای طبیعی آن تاکید کنم.
 
شهرام رضایی  هنرآموز هنرستان استاد شهریار در ناحیه 1 اردبیل است که در کارنامه درخشان خود صدها جایزه ملی و بین‌المللی دارد، سال گذشته موفق به دریافت اسکار جهانی کاریکاتور شد.
 
رضایی متولد 1357 در اردبیل، کارشناس ارشد هنر، طراح، نقاش، کارتونیست و مدرس دانشگاه است که بیش از 180 جایزه ملی و بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان را در کارنامه خود دارد.