جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان اردبیل برگزار شد

همزمان با 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، اجتماع بزرگ شکوه اقتدار و مقاومت بسیجیان در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در اجتماع بسیجیان گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر بسیجی ضرورت مقابله با فتنه‌ها و گذر از آفت‌هایی است که ارزش‌های انقلاب را نشانه گرفته است.

سردار بابازاده با بیان اینکه مردم ایران باید باورساز باشند افزود: باید از تفکر بسیجی برای باورسازی مدد گرفت و باورسوزی در یک جامعه اسلامی پذیرفته نیست. وی گفت: دشمن در باور ذهنی و باور ظاهری در مقابل مردم ایران به زانو درآمده و می توان شکستن استخوان های استکبار جهانی را در سایه تفکر بسیجی لمس کرد. فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: بسیج باوری عمیق و عامل فعال بودن و پویایی جامعه ایرانی اسلامی است و در زمان جنگ های مسلحانه و غیرمسلحانه پای کار بوده است.

سردار بابازاده با تاکید به اینکه بسیج ضد استکبار و ضد مذاکرات ذلت آور است افزود: بسیج 40 سال جانانه و عاشقانه در کنار ملت ایستاد و از آرمان های شهدا دفاع کرد. وی با اذعان به اینکه بسیجیان اردبیلی امروز به عنوان عصاره مردم اردبیل در این همایش بزرگ حضور دارند گفت: بسیج با اندیشه عاشورایی گام برداشته و مدافع ارزش‌ها بوده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان با بیان اینکه بسیج در شرایط سخت فتنه برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش ایفا کرده است اظهار کرد: 4 دهه سپری شدن از پیروزی انقلاب به واسطه حفظ گفتمان بسیج و نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بوده است.

سردار بابازاده گفت: در گفتمان 40 ساله دوم انقلاب اسلامی لازم است این تفکر تداوم داشته و همچنان که در گام نخست شکست را نپذیرفتیم در گام دوم نیز با روحیه بسیجی از دستاوردهای انقلاب اسلامی با تمام وجود صیانت می‌کنیم.