سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

همراهی با رهبری مصلح بصیرت و روحیه انقلابی می‌خواهد - خبر

 

 

همراهی با رهبری مصلح بصیرت و روحیه انقلابی می‌خواهد

امام جمعه خلخال گفت: همراهی با رهبری مصلحِ عدالت‌گستر بصیرت و روحیه انقلابی می‌خواهد.

همراهی با رهبری مصلح بصیرت و روحیه انقلابی می‌خواهد

حجت‌الاسلام امیر رشتبری پیش از ظهر امروز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت سوم خرداد در همایش حوزه علمیه انقلابی در جمع طلاب و روحانیون شهرستان خلخال و کوثر در محل حوزه علمیه جعفریه تصریح کرد: همراهی با رهبری مصلح عدالت‌گستر حضرت امام زمان عج بصیرت و روحیه انقلابی می‌خواهد.

وی با تبریک ایام ولادت با سعادت حضرت امام زمان (عج) گفت: امام زمان عج بزرگترین انقلاب تاریخ بشریت را بر علیه ظلم و جور برپا خواهد کرد و رهبری آن را بر عهده خواهد داشت.

امام جمعه خلخال در بخش دیگری از سخنان خود در جمع روحانیون خلخال و کوثر گفت: همراهی با چنین رهبری کار هر کسی نیست و توان بالایی را در زمینه مختلف خصوصا در اعتقادات و بصیرت می‌طلبد و همراهان حضرت باید افرادی انقلابی به معنای واقعی باشند.

رشتبری گفت: اینکه مقام معظم رهبری تاکید بر حفظ روحیه انقلابی دارند، یکی از دلایل آن این است که افراد انقلابی می‌توانند تا آخرین نفس با آرمان‌های اصیل نظام همراهی کنند.

امام جمعه خلخال خواستار ادامه و استمرار روحیه انقلابی روحانیون و طلاب در همراهی با ولایت فقیه و رهبری شد.

مسؤول دفتر ولی فقیه در سپاه  شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه بیان کرد: عملیات فتح‌المبین و بیت‌المقدس بزرگترین عملیات‌های آزادسازی خاک کشور از چنگال بیگانگان بود.

حجت‌الاسلام عبدالله رضایی در جمع طلاب و روحانیون شهرستان خلخال و کوثر با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: عملیات فتح‌المبین و بیت‌المقدس در بین عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس جزو عملیات‌هایی هستند که بیشترین خاک کشور از چنگال دشمن آزاد شد.

رضایی به تلاش رزمندگان، شهدا و ایثارگران در باز پس‌گیری خرمشهر از دست دشمن اشاره کرد و یاد و خاطره شهید محمد جهان آرا را گرامی داشت.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حوزه‌های علمیه انقلابی نیز گفت: بحث انقلابی‌گری و مقاومت هر دو یک مقوله‌اند و انسان‌‌های انقلابی مقاومت را ادامه خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رضایی در ادامه یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و حماسه آزادسازی خرمشهر را یادآور رشادت جوانان این وطن دانست و بر آن افتخار کرد.