جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

همدلی و آمادگی نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات ادامه یابد - خبر

 

 

همدلی و آمادگی نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات ادامه یابد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: همدلی و تداوم آمادگی نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات از جمله شروط اصلی کمک و امدادرسانی مناسب به حادثه‌دیدگان است.

همدلی و آمادگی نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات ادامه یابد

مرتضی سلیمی اظهار کرد: مردم نوع‌دوست کشورمان حمایت‌های همه جانبه خود از مناطق زلزله‌زده غرب کشور را استمرار بخشیده و با ارسال نیازمندی‌های اساسی و کمک‌رسانی به اشکال مختلف به وظیفه اخلاقی و انسانی خود به شکل مناسبی عمل کردند.

وی با اشاره به کمک‌های مردمی استان اردبیل، افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز با درک اهمیت موضوع در امدادرسانی به حادثه‌دیدگان بسیار مناسب عمل کرده و در زمان مناسبی برای امداد و نجات مصدومان و حادثه‌دیدگان غرب کشور شتافتند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل جزء مراکز پیش‌رو در امدادرسانی به مصدومان بوده و بدون ورود به حواشی با انسجام و هماهنگی مناسبی برای خدمت‌رسانی به هموطنان نیازمند به کمک، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

سلیمی یادآور شد: همدلی و تداوم آمادگی نیروهای مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات از جمله شروط اصلی کمک و امدادرسانی مناسب به مصدومان و حادثه‌دیدگان بوده و خوشبختانه امدادگران فعال استان اردبیل نیز با حفظ این روحیه در امدادرسانی مناسب به حادثه‌دیدگان پیشگام هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در ادامه این دیدار دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور، مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان و مدیرکل مدیریت بحران اردبیل با ارائه گزارش‌های کوتاه به تشریح آخرین فعالیت‌ها و برنامه‌های دارای اولویت سازمان پرداختند.