جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

همدلی مردم با سپاه زمینه کمک مومنانه را فراهم کرده است - خبر

 

 

همدلی مردم با سپاه زمینه کمک مومنانه را فراهم کرده است

استاندار اردبیل با اشاره به نقش و جایگاه سپاه در تمام زمینه‌های کمک به مردم، اعتماد و همدلی مردم با سپاه را زمینه ساز کمک مومنانه به مردم عنوان کرد.

همدلی مردم با سپاه زمینه کمک مومنانه را فراهم کرده است

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در رزمایش کمک مومنانه گفت: مردم استان بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری و شرکت در همایش مومنانه با محوریت سپاه استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای کمک به نیازمندان ارائه کردند.

او بیان کرد: سپاه همواره در جامعه در مقام حل مشکلات در زمینه‌های مختلف ورود کرده و در حال حاضر نیز در وضعیت مشکلات ناشی از کرونا نسبت به شناسایی افراد نیازمند اقدام کرده اند.

استاندار اردبیل اظهار کرد: سپاه در زمان جنگ و در فعالیت‌های عمرانی همراه مردم بوده اند و در اینجا هم نشان دادند که سپاه جایگاه بالای خود را در بین مردم حفظ کرده است.

بهنام جو با اشاره به ضربات اقتصادی ناشی از کرونا به مردم و خصوصا اقشار آسیب پذیر گفت: ویروس کرونا به کارگران روز مزد و مخصوصا افرادی که با تعطیلی کسب و کار خود در خانه ماندند، ضربات اقتصادی وارد کرده است.

او افزود: اکنون شاهد مشارکت مردم در ماه رمضان ماه سازندگی هستیم.

استاندار اردبیل با اشاره به آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی در استان بیان کرد: واحد‌هایی هم که در زمان پیک کرونا تعطیل بودند، حقوق کارگران خود را پرداخت کرده اند که این امر نشان از درایت بالای سرمایه گذاران است.