جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

همایش پیاده‌روی سراسری همزمان با روز "اردبیل" برگزار می‌شود - خبر

 

 

همایش پیاده‌روی سراسری همزمان با روز "اردبیل" برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به برگزاری برنامه‌هایی در روز اردبیل گفت: همزمان با روز اردبیل و مصادف با چهارم مرداد ماه همایش پیاده‌روی در سرتاسر استان اردبیل برگزار می‌شود.

همایش پیاده‌روی سراسری همزمان با روز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،‌ بهرام آقاخانی گفت: همزمان با روز اردبیل برنامه‌های مختلفی به منظور گرامیداشت این روز در نظر گرفته و برنامه‌ریزی شده است که در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه‌ریزی یک همایش سراسری پیاده‌روی در سرتاسر استان و تمامی شهرهای منطقه را تدارک دیده است که این همایش در روز اردبیل برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه به مناسبت هفته اردبیل، روز 5 مرداد ماه در تمام شهرستانهای استان اردبیل، همایش پیاده روی برگزار خواهد شد، افزود: در این برنامه یک شهرستان از میان سایر شهرهای استان اردبیل برگزیده شده که این شهرستان گرمی خواهد بود که جریان همایش پیاده‌روی در این شهرستان از طریق رسانه ملی و شبکه سبلان و احتمالا از شبکه سه به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: این همایش بزرگ پیاده‌روی و برنامه‌های دیگر در هفته اردبیل، فرصت مغتنمی است تا بتوانیم فرهنگ غنی استان همراه با جاذبه‌های مختلف جغرافیایی، اجتماعی و مذهبی آن را بیش از گذشته مطرح کنیم.
 
آقاخانی ادامه داد: به طور یقین علاوه بر فواید مختلف ورزشی و اخلاقی برگزاری این همایش بزرگ پیاده‌روی می‌تواند گام مهمی در راه توسعه گردشگری در استان اردبیل هم باشد.
 
وی با اشاره به برنامه‌های دیگر در کنار این همایش پیاده‌روی در مرکز شهرستان گرمی، گفت: در این همایش تمامی مردم حضور خواهد داشت که در این روز برنامه‌های مختلفی خواهیم داشت و اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان و مسابقات در کنار این مهم از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای گرامیداشت روز اردبیل است.