رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

همایش سراسری پیاده‌روی به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

همایش سراسری پیاده‌روی به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری همایش سراسری پیاده‌روی به میزبانی اردبیل خبرداد و گفت: این همایش از شبکه 3 سیما پخش و به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایزی نفیس اهدا می‌شود.

همایش سراسری پیاده‌روی به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

محمدرضا برادران ظهر امروز در دیدار با شهردار اردبیل و بررسی مشکلات و موانع حوزه ورزش همگانی و سلامت محور با بیان اینکه ۱۶ اسفندماه اردبیل میزبان همایش سراسری پیاده‌روی خواهد بود اظهارکرد: همایش سراسری پیاده‌روی با خانواده با رایزنی و هماهنگی‌های انجام شده ۱۶ اسفندماه برگزار و به‌صورت مستقیم از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه همایش بزرگ پیاده‌روی سراسری به مناسبت آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان اردبیل برگزار می‌شود، افزود: این همایش در منطقه فرهنگی، ورزشی و گردشگری شورابیل اردبیل برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های شهرداری اردبیل در حوزه برنامه‌های ورزشی و توجه به اهمیت گسترش ورزش همگانی و ایجاد فضاهای ورزشی در پارک‌ها تصریح کرد: اضافه شدن ۳ و نیم کیلومتر به جاده تندرستی شورابیل اقدامی قابل تقدیر و قدردانی است.

وی بیان داشت: انتظار می‌رود همایش سراسری پیاده‌روی با حضور باشکوه مردم اردبیل برگزار شود تا بتوانیم رکورد همایش پیاده‌روی در کشور را بشکنیم که در این زمینه شهرستان اردبیل چند سال پیش به رکورد مورد نظر دست یافته بود.

برادران گفت: رسانه‌ها و صدا و سیما نقش اساسی در توسعه ورزش همگانی دارد که انتظار می‌رود با تولید برنامه‌های فاخر نسبت به همگانی کردن این ورزش گام اساسی بردارند.

حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه منطقه نمونه فرهنگی، ورزشی و گردشگری شورابیل از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است در سال‌جاری توانستیم به جاده تندرستی و سلامتی این منطقه ۳ و نیم کیلومتر اضافه کنیم که در کنار این جاده سلامتی، مسیر دوچرخه‌سواری هم اضافه شده است و در سال ۹۹ هم ۳ و نیم کیلومتر دیگر به طول این جاده اضافه خواهد شد.

وی گفت: در حال حاضر شورابیل بزرگ‌ترین پیست پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به طول ۱۰ کیلومتر را در سطح کشور دارد.