سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

همایش خودروهای کلاسیک در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

همایش خودروهای کلاسیک در اردبیل برگزار می‌شود

رییس هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان اردبیل از برگزاری همایش خودروهای کلاسیک و قدیمی در اردبیل خبر داد.

همایش خودروهای کلاسیک در اردبیل برگزار می‌شود

عزیزه تراز افزود: این همایش جمعه ۱۱ مهرماه امسال در محوطه دریاچه شورابیل برگزار و در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه این همایش را کمیته کلاسیک هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان اردبیل برگزار می‌کند، اظهارداشت: بیش از ۲۰ خودرو کلاسیک و قدیمی از استان اردبیل و استان‌های همجوار در این همایش شرکت خواهد کرد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جامعه بیان کرد: همایش خودروهای کلاسیک و قدیمی در اردبیل با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد و تمهیدات لازم هم برای انجام آن اندیشیده شده است. 

وی از راه‌اندازی و احداث بزرگترین پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی کشور در اردبیل خبر داد و گفت: مساحت زمین موردنیاز و استاندارد برای راه‌اندازی پیست ۲۵ هکتار است اما مساحت پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی اردبیل ۳۵ هکتار است.

تراز با بیان اینکه زمین موردنیاز برای راه‌اندازی و احداث پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان در مسیر سرعین - نیر واقع است، ادامه‌داد: این زمین تملک و طراحی اولیه آن نیز به اتمام رسیده و در صورت حمایت مسوولان و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان اردبیل گفت: راه‌اندازی این پیست مزایای زیادی برای استان دارد و با بهره‌برداری از آن علاوه بر توسعه ورزش شاهد رونق و توسعه اقتصادی و توریسم ورزشی در منطقه خواهیم بود.