سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: همزمان با هفته باشکوه وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل برگزار می‌شود.

همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید ناصر اسحاقی در جلسه هماهنگی برگزاری همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل اظهار کرد: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته همزمان با هفته باشکوه وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی افزود: از برنامه‌های مهم این همایش می‌توان به حضور میهمانان کشوری و اساتید برجسته به همراه برگزاری نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد که پس از مرحله داوری در فصلنامه علمی پژوهشی فرهنگ رضوی منتشر می‌‌شود که تاکنون در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم و مناسبی انجام یافته است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در ایام دهه فجر سال گذشته فراخوان چهارمین همایش بین‌المللی گفت‌وگو و مناظرات رضوی منتشر شد وهم‌اکنون نیز آماده دریافت آثار پژوهشگران داخلی و خارجی هستیم که تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.
 
اسحاقی بیان کرد: از علاقه‌مندان انتظار داریم تا 15 مهر ماه امسال آثار خود را در سه بخش پژوهشی، کتاب و پایان نامه دانشگاه و بخش ویژه به دبیرخانه این اداره کل ارسال کنند.
 
وی تصریح کرد: از متولیان اجرایی انتظار داریم در  این زمینه نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.
 
اسحاقی با بیان اینکه دین اسلام دین گفت‌وگو و قرآن نیز کتاب گفت‌وگوست، گفت:  گفت‌وگو و مناظره در اسلام اولویت هر محور و مولفه‌ای است و تا مناظره در دین اسلام باشد هیچگاه شاهد مناقشه نخواهیم بود.