رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: به مناسبت ایام شعبانیه و ولادت امام عصر(عج) همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود.

همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام احمد علی‌نسب بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی حرم تا حرم در اردبیل اظهار داشت: برگزاری همایش پیاده‌روی حرم تا حرم به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان در دستور کار قرار داده شده و فردا ساعت 7:30 صبح از روبه‌روی امامزاده صالح(ع) تا امامزاده صدرالدین برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اندیشیده شدن تمهیدات لازم در ارتباط با برگزاری این همایش پیاده‌روی نیز تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام یافته و انتظار می‌رود این مراسم به شکل مطلوب و باشکوه برگزار شود که از هم‌استانی‌ها انتظار داریم با حضور در این همایش جلوه و طراوت خاصی به این مراسم ببخشند.
 
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی اجتماعی در بقاع متبرکه استان اجرا می‌شود که از جمله می‌توان به اجرای طرح آرامش بهاری، برگزاری مراسم لحظه تحویل سال نو و برپایی خیمه معرفت با بهره گیری از مبلغین اعزامی از قم اشاره کرد.
 
علی‌نسب تصریح کرد: کمک به نیازمندان و دستگیری از آنان در قالب اجرای طرح دست‌های مهربانی اولویت اساسی ما است و در این زمینه نیز با در اختیار قرار دادن بسته‌های غذایی در اختیار نیازمندان به این مهم جامه عمل پوشانده‌ایم و برنامه‌های مناسبی برگزار کرده‌ایم.
 
وی بیان کرد: برگزاری اختتامیه سی و ششمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم نیز از برنامه‌های این سازمان بوده که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه اندیشیده شده و در تلاش هستیم برگزاری برنامه‌های اداره اوقاف را با رویکرد فرهنگ‌سازی در این زمینه عملا تحقق بخشیم.