رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در خلخال برگزار شد - خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در خلخال برگزار شد

در سومین روز از هفته مقاومت و پیروزی همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در خلخال برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در خلخال برگزار شد

 پیش از ظهر امروز با حضور بیش از 2 هزار نفر از خانواده‌های خلخالی همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در خلخال برگزار شد.

این همایش که به همت تربیت بدنی سپاه ناحیه خلخال و اداره ورزش و جوانان و فرمانداری شهرستان ترتیب یافت خانواده‌های خلخالی از استادیوم تختی پیاده‌روی را آغاز کرده و در مسیرهای خیابان امام (ره)، بلوار مصطفی خمینی(ره) و خیابان سی‌متری مسافت شش کیلومتری را تا استادیوم تختی پیاده‌روی کردند.

در این همایش فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج خلخال در جمع خانواده‌های خلخالی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ورزش پیاده‌روی علاوه بر سلامتی وجود باعث دوری از بیماری‌ها و آسیب‌ها می‌شود و این ورزش گروهی و استقبال خانواده‌ها در همایش پیاده‌روی خانوادگی در سالروز آزادسازی خرمشهر ستودنی است.

مصطفی کریمی بهترین راه دوری از آسیب‌ها را گرایش جوانان به ورزش در کنار خانواده و ایجاد بستر لازم برای ورزش عنوان کرد و از خانواده‌ها خواست تا فرزندان خود را با تربیت و اخلاق ورزشی به جامعه تحویل دهند.

وی با تقدیر از تلاش رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و پیروزی‌های بی‌نظیر در عملیات بیت‌المقدس که شکست برای دشمنان به ارمغان داشت، گفت: رزمندگان با تلاش شبانه‌روزی توانستند خرمشهر را با ایثار و شهادت از چنگال دشمن رها سازند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج خلخال افزود: رزمندگان با تبعیت از فرمان امام خمینی (ره) به این پیروزی بی‌نظیر در فتح خرمشهر دست یافتند.

به گزارش فارس، در پایان این همایش با حضور مسئولان شهرستان خلخال از ادارات مختلف از 20 نفر از پیاده‌روی‌کنندگان به قید قرعه تجلیل شد.