جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

همایش استانی بوم گردی با اولویت اشتغال وکارآفرینی - خبر

 

 

همایش استانی بوم گردی با اولویت اشتغال وکارآفرینی

به همت بنیاد مستضعفان کشور اولین همایش بوم گردی با اولویت اشتغال و کارآفرینی با حضور فعالان این عرصه در سطح استان درسالن حافظ گرمی برگزار شد.

همایش استانی بوم گردی با اولویت اشتغال وکارآفرینی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت:بدنبال احداث واحدهای بومگردی در شهرستان از بیش 10کشور گردشگر خارجی وارد  گرمی شده اند.
 
همایش استانی بوم گردی با اولویت اشتغال وکارآفرینینادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان هم از فعالیت بیش از 83 واحد اقامتی بوم گردی در سطح استان خبرداد و افزود: گردشگران ومسافران داخلی و خارجی به نوعی از زندگی شهری و آپارتمان نشینی خسته شده اند و علاقه زیادی به اقامت در واحدهای بوم گردی دارند، لذا علاقمند هستیم که شهرستان گرمی را که با داشتن 12واحد بومگردی جز پیشروهای استان است به عنوان پایلوت طبیعت گردی وایجاد واحدهای بومگردی در سطح استان مطرح بکنیم.
 
همایش استانی بوم گردی با اولویت اشتغال وکارآفرینینعمت الله زاده مجری طرح پیشرفت و آبادانی بنیاد مستضعفان کشور در گرمی نیز گفت: تلاش بنیاد مستضعفان براین است که اشتغالزایی وکارآفرینی در حوزه گردشگری شهرستان گرمی اجرایی شود و عملا این کار محقق نخواهد شد جز با  تلاش مسئولین و خود مردم که امیدواریم در این زمینه قدم های موثری برداریم.