سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

هلال احمر اردبیل پویش "نفس هدیه کنیم" اجرا می‌کند - خبر

 

 

هلال احمر اردبیل پویش "نفس هدیه کنیم" اجرا می‌کند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اجرای پویش "نفس هدیه کنیم" در مناطق مختلف این استان خبرداد.

هلال احمر اردبیل پویش
عزت‌الله ضربی روز سه‌شنبه در نشست با فرماندار پارس‌آباد اظهارکرد: در این پویش محلی که توسط جمعیت هلال احمر در پارس‌آباد راه‌اندازی شده تاکنون یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال جمع‌آوری و سیلندر کپسول اکسیژن خریداری و در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت.
 
وی گفت: جمعیت هلال احمر استان در تمامی طرح‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعم از طرح آمران سلامت، ناظران سلامت، کنترل مسافران ورودی به شهرها در اوایل سال و طرح شهید سردار سلیمانی مشارکت فعال داشته و در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی هم فعالیت داشته‌اند.
 
وی با اشاره به این که مجموعه هلال احمر در زمان حوادث و شرایط سخت همواره در کنار مردم بوده است، بیان کرد: نیروها و اعضای جمعیت هلال احمر از زمان شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس کرونا بوده و کمک به نیازمندان را هم دغدغه خود قرار داده و به بیماران کرونایی کمک‌های متعددی کرده است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: مراحل جذب نجاتگران درجه ایثار در پایگاه‌ها طی شده و طی آن سه نفر هم در شهرستان پارس‌آباد در آستانه جذب هستند و مراحل قانونی را طی می‌کنند.
 
فرماندار پارس‌آباد مغان هم در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر در شهرستان، استان و کشور مورد اعتماد مردم و مسئولان است.
 
ابراهیم امامی ادامه داد: سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر مردم هستند و این جمعیت در تمام شرایط سخت در صحنه ها حضور داشته است.
 
او اضافه کرد: جمعیت هلال احمر در تمام حوادث به صورت تخصصی وارد میدان شده و از همان دقایق اولیه برای کمک به مردم تلاش می کنند و باید قدردان این نهاد تخصصی و نیروهای آن بود.