جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

هفت کارگاه تولید ماسک در مشگین‌شهر راه‌اندازی شد - خبر

 

 

هفت کارگاه تولید ماسک در مشگین‌شهر راه‌اندازی شد

بسیج سازندگی سپاه ، شبکه بهداشت و درمان و مدیریت صمت مشگین‌شهر بدنبال کمبود ماسک که موجب نارضایتی شهروندان شده، هفت کارگاه تولید پوشاک وخیاطی را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کردند.

هفت کارگاه تولید ماسک در مشگین‌شهر راه‌اندازی شد

فرماندار مشگین‌شهر گفت: این کارگاه‌ها ظرفیت تولید روزانه بیش از ۱۰ هزار عدد انواع ماسک دارند که پس از ضدعفونی در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های بهداشتی به شهروندان عرضه خواهد شد.

اکبر صمدی با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی مدیریت بهداشت و سلامت شهرستان از تعامل خوب سایر دستگاه‌ها و ادارات دولتی با شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر قدردانی کرد.

او گفت: آمار روبه رشد بیماران کرونایی در این شهرستان نگران‌کننده بوده و بایستی شهروندان حتما نکات بهداشتی را بدقت رعایت کنند.

وی افزود: در حال حاضر به لحاظ پر شدن ظرفیت بخش اختصاصی کرونا اخیرا بخش‌های داخلی و اطفال بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) تخلیه شده و در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با ادامه روند فعلی در روزهای آینده استفاده از ظرفیت هتل‌ها ، مدارس و سالن‌های ورزشی برای بستری کردن بیماران کرونایی دور از انتظار نیست، از شهروندان خواست حتما در خانه بمانند.

صمدی اضافه‌کرد: بر اساس مصوبه امروز شورای مشترک و در ادامه اجرای طرح تعطیلی بازار روز دوشنبه ۱۹ اسفند نیز تمامی مراکز تجاری و پاساژهای شهر به حالت تعطیل در می‌آید و ادارات همچنان موظف به استفاده از ۱۰ درصد نیروی کار خود هستند.

مشگین‌شهر در شمال غربی اردبیل قرار دارد.