جهش تولید | جمعه، ۱۱ مهر ۱۳۹۹

هفته دفاع مقدس در شبکه استانی سبلان - خبر

 

 

هفته دفاع مقدس در شبکه استانی سبلان

بخش های مختلف صداوسیمای مرکز اردبیل با تدارک برنامه های متنوع، چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی می دارند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، سیمای شبکه استانی سبلان  با تولید و پخش ویژه برنامه زنده « حماسه گونلری » از محل برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس با انعکاس و یادآوری خاطرات ایام دفاع مقدس و بازآفرینی حماسه های آن دوران از زبان ایثارگران و حماسه سازان به گرامیداشت این ایام می پردازد. این ویژه برنامه به تهیه کنندگی شاهین قاسمی و کارگردانی محبوب مهدوی از یکشنبه 30 شهریور لغایت 8 مهر ماه هر شب رأس ساعت 22  به مدت 50 دقیقه از سیمای مرکزاردبیل پخش می شود.

سیمای مرکز اردبیل همچنین در سایر برنامه های روتین از جمله برنامه های صبحگاهی تزه گون, ائویم قراریم, اوشاقلار سلام و... به گرامیداشت این ایام می پردازد.

صدای مرکز اردبیل  نیز با تهیه و پخش برنامه «عشق سنگری»  به صورت زنده از محل نمایشگاه دفاع مقدس به تهیه کنندگی فرشید زبوری و گویندگی علی پرویزی به گرامیداشت این هفته می پردازد این برنامه به مدت 90 دقیقه با آیتم هایی چون مصاحبه با راویان دفاع مقدس، معرفی نخبه گان بسیجی، گزارش، مسابقه و موسیقی های متناسب با برنامه خواهد بود .

همچنین ویژه برنامه "عشق لشکری"  نیز به تهیه کنندگی فرشید زبوری و گویندگی علی پرویزی در فواصل برنامه ها پخش می شود. در این ویژه برنامه کوتاه مدت خاطرات رزمندان دوران دفاع مقدس پخش می شود.

رادیو اردبیل در سایر برنامه های روتین نیز به موضوع هفته دفاع مقدس پرداخت خواهد کرد.

معاونت خبر مرکز اردبیل  نیز در این ایّام، با تولید و پخش گزارش و برنامه های مختلف خبری از جمله گزارش موضوعی و مستند خبری، مصاحبه، خبر مکتوب ، گزارش از خانواده شهدا و جانبازان - پوشش خبری برنامه های هفته دفاع مقدس در استان – پوشش تصویری از برگزاری نمایشگاه و همایش ها استان با موضوع گرامیداشت هفته دفاع مقدس - انعکاس رویدادهای خبری و تولیدات ویژه خبرگزاری و... به استقبال این هفته خواهد رفت.

فضای مجازی صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با طراحی و انتشار صفحه ویژه هفته دفاع مقدس، معرفی ویژه برنامه های صداوسیما در وب سایت و شبکه های اجتماعی ، معرفی شهدای استان در قالب فایل های ویدئویی، اینفو گرافی، کلیپ ،نماهنگ، روزشمار هفته دفاع مقدس و انتشار مطالب متنوع دیگر در دنیای مجازی با مخاطبان خود همراه خواهد بود.