جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

هزینه عضویت در مراکز کانون پرورشی استان اردبیل کاهش یافت - خبر

 

 

هزینه عضویت در مراکز کانون پرورشی استان اردبیل کاهش یافت

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: برای ترغیب نسل کودک و نوجوان برای استفاده از خدمات و ظرفیت‌های این نهاد فرهنگی، هزینه‌های عضویت حضوری در مراکز کانون این استان کاهش یافت.

هزینه عضویت در مراکز کانون پرورشی استان اردبیل کاهش یافت

زعفر احدزاده افزود: برای عضویت حضوری در کانون پرورش فکری کودکان و نوچوانان استان با  توجه به شرایط اقتصادی خانواده‌ها ۱۰ هزار ریال ماهانه و برای یک سال ۱۲۰ هزار ریال لحاظ شده که در قیاس با سال‌های گذشته کاهش محسوسی دارد.

وی با اشاره  به اینکه عضویت در مرکز مجازی کانون رایگان است اظهار داشت: رویکرد اصلی فعالیت‌های کانون استان با لحاظ شرایط موجود فعالیت در بستر مجازی است و برای فعالیت‌های حضوری هم آمادگی‌های لازم و بستر فعالیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فراهم شده است.

وی گفت: از ۱۵ تیرماه متقاضیان استفاده از خدمات مجازی و حضوری تابستانی و کارگاه‌های مختلف می‌توانند به مراکز فرهنگی هنری استان مراجعه کنند و در ارتباط با فعالیت‌های حضوری، مقتضیات و تصمیمات مسوولان حوزه بهداشتی و ستاد کرونای استان مدنظر خواهد بود.

مدیرکل کانون استان اردبیل ادامه‌داد: ده‌ها کارگاه تخصصی در محورهای ۱۲ گانه فعالیتی بصورت آنلاین کشوری و ۱۵ کارگاه تخصصی در زمینه‌های هنر قصه‌گویی و اجرا، تجسمی، نمایش، تصویری، آوایی، ادبی، علمی، بازی و سرگرمی و کارگاه‌های حال خوش زندگی و پرورش خلاقیت برای تابستان امسال پیش‌بینی شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت kpf.Ir برای دوره‌های کشوری و سایت ardabil.kpf.ir برای دوره‌های استانی مراجعه کنند.