سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

هدف ما تثبیت تیم در لیگ دسته اول سپس صعود به لیگ برتر است - خبر

 

 

هدف ما تثبیت تیم در لیگ دسته اول سپس صعود به لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل گفت:‌ هدف ما تثبیت تیم در لیگ دسته اول سپس صعود به لیگ برتر است.

هدف ما تثبیت تیم در لیگ دسته اول سپس صعود به لیگ برتر است

محمدعلی ربیعی در آستانه دیدار حساس تیم شهرداری اردبیل با تیم فولاد نوین اهواز اظهار کرد: ما برای بازی پس فردا دو تا سه مهره اصلی خودمان را به دلیل سه‌کارته به همراه نداریم ولی عزم خودمان را جزم کردیم تا یک بازی خوب و سزاوارانه را به نمایش بگذاریم.

وی تصریح کرد: ما بازی حساسی را مقابل تیم برتر گروه خودمان که صعودش را قطعی کرده، داریم ولی تلاش می‌کنیم تا یک بازی شایسته و آبرومند را برگزار کرده و این تیم را در خانه خودمان شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل عنوان کرد: تیم شهرداری اردبیل تمرینات خوبی را در تعطیلات نوروزی پشت سر گذاشته و بنده همان طوریکه در نیم فصل دوم قول داده‌ام هدف‌گذاری اصلی ما تثبیت حضور شهرداری در بهترین جایگاه لیگ دسته یک است و سپس به صعود به لیگ برتر نیز فکر می‌کنیم که امیدواریم با برد دو بازی خانگی پیش رو بتوانیم وضعیتمان را حتی بهتر کرده و بالاتر از مس کرمان در رده دوم قرار بگیریم.

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: جا دارد از مسئولان دلسوز تیم شهرداری اردبیل به ویژه شهردار اردبیل، اعضای شورای شهر و بابک پورپناهی مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی که همه ‌گونه حمایت از این تیم داشته و همواره یار و یاور ما بوده، قدردانی کنیم و ما تلاشمان را به کار گیریم تا تیم نتایج خوبی را به دست آورد.

وی بیان کرد:‌ در تعطیلات نوروزی حتی شهردار اردبیل و اعضای شورای شهر از تمرینات این تیم بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند رو به جلوی تیم قرار گرفتند که انتظار می‌رود با حضور و پشتیبانی تماشاگران خونگرم و با سخاوت اردبیلی بتوانیم بازی قابل قبولی را مقابل فولاد نوین اهواز برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل اضافه کرد: ‌ما برای برد به داخل زمین می‌رویم و از خداوند متعال نیز می‌خواهیم ما را در رسیدن به این هدف اصلی یاری کند تا شرمنده اهالی اردبیل نباشیم.