جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

هتل ۵ ستاره در اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

هتل ۵ ستاره در اردبیل ایجاد می‌شود

استاندار اردبیل گفت: هتل ۵ ستاره در اردبیل توسط بخش خصوصی ایجاد می‌شود.

هتل ۵ ستاره در اردبیل ایجاد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی اردبیل اظهار داشت: توسعه گردشگری استان اولویت اساسی است و به همین منظور هتل 5 ستاره در اردبیل ایجاد می‌شود و ظرفیت بخش خصوصی در این زمینه استفاده می‌شود.
 
وی با اشاره به این که تمامی شهرستان‌های اردبیل ظرفیت بالایی در این زمینه دارند گفت: انتظار می‌رود با برنامه ریزی مناسب این ظرفیت‌ها استفاده شود تا تحول خوبی در این زمینه ایجاد شود.
 
استاندار اردبیل با اشاره به حضور گردشگران خارجی از کشور آذربایجان بیان کرد:‌ باید زیرساخت‌های لازم در منطقه فراهم شود که در این زمینه نیاز است اقدامات خوبی داشته باشیم.
 
بهنامجو تصریح کرد: در حال حاضر تلاش برای برگزاری جشنواره تولیدات صدای و سیمای کشور در اردبیل انجام می‌شود  و این جشنواره فرصت خوبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان است که از طریق شبکه‌های داخلی و خارجی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اولویت اساسی است که در این زمینه اقدامات خوبی در استان انجام یافته و تلاش بر مضاف‌سازی این برنامه‌ها ادامه دارد.
 
بهنامجو از اجرای برنامه‌ها در ایام نوروز خبر داد و بیان کرد‌: در این ایام اقدامات خوبی انجام یافته و انتظار می‌رود آسیب‌شناسی دقیقی از تعطیلات انجام شود و برای سال آینده برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.