سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نیکوکار اردبیلی یک تن مرغ منجمد اهدا کرد - خبر

 

 

نیکوکار اردبیلی یک تن مرغ منجمد اهدا کرد

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: یکی از خیران صنف دام و طیور در استان اردبیل در اقدامی خداپسندانه ، یک تن مرغ منجمد را برای توزیع در بین خانواده های نیازمند اهدا کرد.

نیکوکار اردبیلی یک تن مرغ منجمد اهدا کرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسین دشتی  با اشاره به اینکه در اقدامی خداپسندانه نیکوکار اردبیلی یک تن مرغ منجمد را برای توزیع در بین مددجویان تحت حمایت به کمیته امداد اهدا کرده است، گفت: این خیر از صنف دام و طیور در استان اردبیل است که همواره با کمک‌های خود بخش مهمی از مشکلات خانوار بی‌بضاعت را برطرف می‌کند.
 
وی با بیان اینکه مرغ‌های اهدایی این خیر بیش از ۲۰ میلیون تومان ارزیابی شده است، افزود: چنین اقدامات خداپسندانه‌ای می‌تواند مسیر یاری‌رسانی به محرومان را هموارتر کرده و به رفع مشکلات اساسی مددجویان کمک کند.
 
دشتی با اشاره به اینکه در قالب «رزمایش ایران همدل» همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای رسیدگی به نیازمندان استان اردبیل هستیم، گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های کمیته امداد مرتفع ساختن مسائل افراد آسیب‌دیده ازویروس کرونااست که با همدلی هر چه بیشتر خواهیم توانست به این مهم دست یابیم.
 
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با قدردانی از مشارکت خیران در یاری‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر، افزود: تداوم این همکاری‌ها منجر به شادکامی و درخشش روزنه‌های امید در بین مستمندان و محرومان جامعه خواهد شد.
او با اعلام اینکه خیران می‌توانند با استفاده از کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* در دستگیری از فقرا و نیازمندان مشارکت کنند، گفت: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ از دیگرروش‌های الکترونیکی این نهاد برای دریافت کمک‌های مردمی است که خیران با ارسال پیامک به این سامانه، نحوه مشارکت خود را اعلام می‌کنند