سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نهم دی مظهر بصیرت و آگاهی مردم بود - خبر

 

 

نهم دی مظهر بصیرت و آگاهی مردم بود

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: حماسه 9 دی سال 88 مظهر بصیرت و آگاهی اقشار مختلف مردم بود.

نهم دی مظهر بصیرت و آگاهی مردم بود
حجت‌الاسلام حمید واحدی‌زاده در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: بصیرت در تمامی عرصه‌ها و شرایط جامعه شرط اصلی برای نیل به اهداف و پیروزی ملت‌ها است.
 
وی افزود: یکی از عمده دلایل انحراف برخی از کشورها در دستیابی به اهداف مذهبی و سیاسی، عدم برخورداری از تصمیمات مناسب همراه با بصیرت بوده و شناخت از وقایع روز جامعه و آگاهی لازم باعث یأس دشمنان در دستیابی به اهدافشان خواهد شد.
 
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: حماسه 9 دی نشانگر آگاهی و بصیرت بالای ملت ایران در مقابل دشمنان انقلاب بوده و بار دیگر ثابت کرد که ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی فریب دسیسه‌ها و نیرنگ‌های دشمنان را نخواهند خورد.
 
واحدی‌زاده ادامه داد: برگزاری برنامه و رویدادهای مختلف با محوریت روشنگری وقایع و حوادث 9 دی از اهمیت بسیار بالایی برای تبیین کامل وقایع و انحرافات ایجاد شده توسط دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی دارد.
 
وی گفت: شبهات زمینه ایجاد دودستگی و فتنه را فراهم خواهد کرد و به هر میزان که روشنگری در جامعه در ابعاد مختلف گسترده شود، در اجرایی شدن برنامه‌های فرهنگی و اعتقادی نیز به پیشرفت‌های خوبی دست خواهیم یافت.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل یادآور شد: مهمترین عامل پیروزی ملت بزرگ ایران اسلامی در مقابل هجمه‌های وسیع دشمنان بهره‌مند شدن مردم و نخبگان از بصیرت لازم بود تا اتحاد و همبستگی مردم پاسخ دندان شکنی به یاوه‌گویان و دشمنان انقلاب دهد.