سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نماینده فوتسال اردبیل در یک قدمی صعود به لیگ یک قرار گرفت - خبر

 

 

نماینده فوتسال اردبیل در یک قدمی صعود به لیگ یک قرار گرفت

تیم فوتسال الغدیر اردبیل با کسب پیروزی 2-1 در مقابل پلیمر کرمانشاه، در یک قدمی صعود به لیگ دسته یک کشور قرار گرفت.

نماینده فوتسال اردبیل در یک قدمی صعود به لیگ یک قرار گرفت

تیم الغدیر اردبیل در مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتسال کشور در یک بازی خارج از خانه مقابل "پلیمر کرمانشاه" به برتری دست یافت تا گام نخست خود در این مرحله از رقابت‌ها را محکم بردارد.

با پیروزی ۲ بر ۱ نماینده اردبیل در مقابل پلیمر کرمانشاه، این تیم در یک قدمی صعود به لیگ دسته یک قرار گرفت تا با برتری در یکی از دو دیدار آتی خود، حکم صعود به لیگ یک را امضا کند.

در این دیدار وحید عابدی و یاسر ذوالفقاپور گلزنان الغدیر اردبیل بودند تا شاگردان حسین رحیمی با کسب نتیجه مورد انتظار، منتظر آغاز دو دیدار دیگر خود باشند، دیدارهایی که هر کدام برای این نماینده شایسته استان حکم فینال را خواهد داشت.

ایرالکوی اراک، پلیمر کرمانشاه و هیأت کاشان حریفان نماینده فوتسال اردبیل در این مرحله از مسابقات هستند، لازم به ذکر است با اعلام فدراسیون فوتبال، میزبان این مرحله تیم ایرالکوی اراک انتخاب شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با توجه به میزبانی اراک در مرحله نهایی لیگ دسته دو، پیروزی احتمالی تیم فوتسال الغدیر اردبیل در مقابل منتخب کاشان تاحدود زیادی خیال هواداران و ورزش دوستان اردبیلی را از بابت صعود به لیگ دسته یک راحت خواهد کرد، چرا که با توجه به میزبانی نماینده استان مرکزی، دیدار الغدیر در مقابل "ایرالکوی اراک" مطمئنا سخت‌تر از دیگر رقبا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، لازم به ذکر است، پیش از این سایپا و بهراد اردبیل دو نماینده فوتسال استان اردبیل از سابقه حضور در لیگ دسته یک کشور برخوردار بودند که متأسفانه هر دو باشگاه به دلیل انحلال و یا سقوط به لیگ پایین‌تر قادر به تیمداری در این سطح از مسابقات نشدند.