رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

نمایش رادیوئی مال قره - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش رادیوئی مال قره

Loading the player...

نمایش رادیوئی مال قره به مدت 40 دقیقه راس ساعت 12 روزهای شنبه  و دوشنبه از شبکه استانی صدای مرکز اردبیل تولید و پخش می شود، که خلاصه داستان آن بدین شرح می باشد.

حکیمی به همراه شاگردش از این روستا به آن روستا سال هاست که به مداوای مردم بیمار مشغولند. مدت هاست حکیم درصدد اینست که شاگرد بطور مستقل روی پای خود بایستد و به تربیت شاگردانی جدید مشغول شود. اما شاگرد اصرار دارد که برای حکیم به عنوان شاگرد باقی مانده و زیردست او طبابت کند.

روزی از روزها که از روستایی برمی گشتند سر راهشان مردی گریان و هراسان تقاضای کمک می کند که فرزندش را مار گزیده و خلاصه به منزل مرد که خانه ای معقر است رفته و پسرش را نجات می دهند.

به اصرار صاحبخانه شب را همانجا می مانند و شاگرد که عاشق دختر خانواده شده است موضوع را با حکیم در میان می گذارد. خلاصه موضوع را با پدر دختر در جریان می گذارند که چرا دختر خانواده فعلا ازدواج نکرده و پدر فقر را علت این امر اظهار می کند. حکیم و شاگردش متوجه می شوند که تنها منبع درآمد این خانواده ی پرجمعیت یک راس گاو شیرده می باشد و 11 نفر اهالی خانواده از طریق همان منبع درآمد امرار معاش می کنند، نصف شب حکیم گاور شیرده را سربریده و فرار می کند و...

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده و کارگردان: امین رسولی

صدابردار: علی نوری

دستیار تهیه: شاهد مجتهدزاده

نویسنده: سولماز ملکی

بازیگران: ناصر جعفری، امین رسولی، شاهد مجتهدزاده، میرجلیل میرحمیدزاده، سولماز ملکی، فریده روحی، سیامک کفاش، پیمان عبداللهی