رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

نمایش رادیوئی ذهنیلرده بیر سوال( تامینی) - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش رادیوئی ذهنیلرده بیر سوال( تامینی)

Loading the player...

"نمایش رادیوئی ذهنیلرده بیر سوال"  روزهای جمعه به مدت 30 دقیقه از ساعت 20:30 الی 21 از شبکه استانی صدا مرکز اردبیل پخش می شود که خلاصه داستان آن بدین شرح می باشد.

حاج لطیف و حاج رشید از معتمدان یک محله برای راه اندازی صندوق قرض الحسنه با پیش نماز محله حاج آقا صابر همکاری میکنند. نزدیک اذان ظهر با حاج آقا صابر در حال گفتگو بودند که وقت نماز می شود و حاج صابر برای اقامه نماز وارد مسجد می شود و آنها شک می کنند که حاج آقا صابر بدون وضو برای نماز می رود و به وی بد بین شده دیگر برای نماز جماعت به مسجد نمی روند و کم کم اهالی محله مشکوک  شده و حاج آقا صابر را به عنوان پیش نماز  قبول نمی کنند و این باعث ناراحتی وی شده و تصمیم می گیرد از آن محله برود و...

این برنامه سعی در ایجاد سرگرمی بین مخاطبان و روحیه نشاط و شادی بین آنها دارد و در صورت وجود مناسبتهای خاص؛ نمایشها به صورت موضوعی اجرا می شوند و مسائل اجتماعی، خانوادگی و فرهنگی را در قالب نمایش برای هم استانی ها مطرح می کند.

نمایش رادیوئی در جهت بررسی و تبیین خصلتهای نیکوی انسانی و اخلاقی تولید و پخش می شود و سعی دارد خصلت های نیکو را در قالب نمایش به مخاطبان القاء نماید.

تاریخ تولید: 1393/05/30

تهیه کننده و کارگردان : حسین نوروززاده

نویسنده: میرجلیل میرحمید زاده

بازیگران: پیمان عبداللهی، حسین نوروزاده، ، فریدون آقا مرادی ، رسول مهاجر، سولماز ملکی

صدابردار: رسول مهاجرجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
به این برنامه مشکوک شدم D: فرشاد فرزانه وش ۱۳۹۳/۰۹/۲۰ ۱۱:۴۶

فرشاد فرزانه وش
به این برنامه مشکوک شدم D:
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۲۰ ۱۱:۴۶