جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

نمایشگاه گردشگری مجازی در اردبیل رونمایی می‌شود - خبر

 

 

نمایشگاه گردشگری مجازی در اردبیل رونمایی می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اولین نمایشگاه گردشگری مجازی کشور در اردبیل در دست طراحی است و بزودی رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه گردشگری مجازی در اردبیل رونمایی می‌شود

نادر فلاحی روز شنبه در جلسه بررسی برنامه‌های این اداره کل در سال جهش تولید اظهارداشت: با توجه به محدودیت‌های زمانی و مکانی و همچنین هزینه‌بر بودن برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری ، واحد روابط عمومی اداره کل با همکاری استانداری اردبیل اقدام به طراحی سایتی جامع کرده که رونمایی از آن جهش مهمی در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان در سطح ملی و بین‌المللی خواهد بود 

او افزود: در این نمایشگاه مجازی با بهره‌گیری از بستر وب بیش از ٢٠٠ مورد از جاذبه‌های طبیعی ، تاریخی-فرهنگی و گردشگری معرفی می‌شود.

وی گفت: تولیدات حوزه صنایع دستی و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری استان نیز معرفی خواهد شد.

وی بیان‌کرد: این نمایشگاه در حال حاضر در ۲ زبان فارسی و انگلیسی در حال تکمیل است و در آینده نزدیک چند زبان دیگر از جمله ترکی استانبولی ، آذری، چینی و آلمانی و عربی نیز افزوده خواهد شد.

در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران  که بهمن ماه سال گذشته برگزار شد ،  سه سایت و سه نرم افزار همراه در حوزه گردشگری الکترونیک استان اردبیل با حضور وزیر میراث فرهنگی رونمایی شد.